Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Castrol’den çok güzel hareketler

Güncelleme :30.01.2012

Madeni  yağ sektöründe limitleri belirleme misyonu ile çalışan Castrol, bu kez piyasaya mücevher gibi bir ürün sundu; tanıtımını da BKM oyuncularının rol aldığı bir filmle yaptı.. Sadece yetkili servislerde bulunacak olan Castrol Professional serisi, yüzde 60 daha güçlü performansı, benzersiz mikro filtreleme teknolojisi ve rakiplerinden ayrışan özel rengi ile sektöre damgasını vurdu.

Dünyada yağlama teknolojisinin öncüsü Castrol, yetkili servisler için hazırladığı Castrol Professional’ı, Kıbrıs’ta, İspanya’da ve İstanbul’da yapılan görkemli lansman davetleri ile tanıttı.
 Her zaman motorun verimini ve performansını arttırmanın yeni yollarını arayan Castrol’ün “Sıvı Mücevher” olarak lanse ettiği Castrol Professional’ın tanıtımında BKM’nin sevilen oyuncuları Metin Yıldız, Ersin Korkut, Metin Keçeci de özel bir gösteri ile yer aldı. Castrol’ün konuğu olarak ağırlanan yetkili servis sahipleri, Castrol Professional’ın benzersiz özelliklerini tanımanın yanında, BKM oyuncularının rol aldığı Sıvı Mücevher filmini izlediler. Sahneye çıkan BKM oyuncuları skeçlerle Castrol Professional’ı anlattılar. 

YETKİLİ SERVİSLER İÇİN ÖZEL

Madeni yağ sektöründe standartları belirleme misyonuyla çalışan Castrol, yetkili servislere ve servis müşterilerine uzun vadeli gerçek avantajlar sunmak için dünyanın önde gelen araç üreticileriyle birlikte Castrol EDGE Professional, Castrol Magnatec Professional ve Castrol GTX Professional’dan oluşan Castrol Professional serisini geliştirdi.

Castrol’ün rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile uzmanlığını bir kez daha pekiştirdiği Castrol Professional, yetkili servislere yüksek performans garantisinin yanı sıra yüksek karlılık avantajı da getiriyor.

%60 DAHA GÜÇLÜ PERFORMANS

Dünyanın en iyi yağ markaları Castrol EDGE Professional, Castrol Magnatec Professional ve Castrol GTX Professional, bütün hızlarda güçlü yağ katmanı oluşturur, metal temasını en aza indirir ve motor yüzeyleri arasındaki sürtünmeyi, referans alınan emsal tam sentetik yağa göre % 60’a kadar azaltarak motorun verimini arttırır. Sürekli olarak motorun en zorlu koşullardaki ihtiyaçlarına uyum sağlayarak % 35’e kadar daha uzun süre gücünü korur. Şehir içi sürüşte % 4’e varan yakıt ekonomisi sağlar. 

MİKRO FİLTRELEME TEKNOLOJİSİ

Castrol EDGE Professional ürünlerinin gelişmiş bir diğer özelliği de Mikro Filtreleme Teknolojisidir. Bu filtreleme teknolojisi, dünyanın lider araç üreticilerinin araç motorlarına ilk dolum yapılırken kullanılmaktadır. Benzersiz bir filtreleme sistemi ile elde edilen daha temiz bir yağ, temiz bir çevre ve temiz dünya için atılmış önemli bir adımdır.

LİDER ARAÇ ÜRETİCİLERİ TAVSİYE EDİYOR

Dünyanın birçok önde gelen otomobil markası EDGE Professional’ın üstün performansına güveniyor.  Çünkü dünyanın lider araç üreticileri, ancak arkasında güçlü bir teknoloji olan ve motorları için istedikleri spesifikasyonları en üst limitlerde sağlayabilen madeni yağı tavsiye ediyor. İşte bu yüzden Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Volvo, Ford, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar gibi üst sınıf markalar EDGE Professional’ı tercih ediyor.

CASTROL’ÜN İMZASI

Castrol Professional’ı emsallerinden ayıran önemli bir diğer özellik de ultraviyole ışığı tutulduğunda ortaya çıkan parlak renk... Professional, kalitesinin göstergesi olarak Castrol’ün bu benzersiz imzasını taşıyor. 

DAHA İYİ HİZMET 

Yetkili servisler için müşteri memnuniyetinin öneminden yola çıkan Castrol, servis danışmanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmek için ayrıca Professional Hizmetler destek programlarını hazırladı. Castrol EDGE Professional serisini desteklemeye yönelik olarak, müşteri memnuniyeti için RED CARPET, teknik bilgi desteği için ONLINE TRAINING, doğru araç için doğru yağ: TOP-UP / EKLEGİT ve E-CONTACT adı verilen bir dizi esnek ve modüler programı bir araya getirdi. 

Internet üzerinden veya yüz yüze eğitimler aracığıyla sunulan bu programlar, yetkili servis hizmet ekiplerinin güvenilir bilgiyle donatılmasına destek verirken, servisin madeni yağ satışından elde edeceği karlılığı da maksimize etmesini sağlayacak.

 

 

Bu haber 3960 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.