Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Asis Kayseri’de Monticola ile enerji dağıtmaya devam ediyor

Güncelleme :13.04.2019

 Kayseri Develi Kaymakamlığının yönlendirmesi ile Develi Kızık İlkokulu’na giden Monticola ekibi, burada öğrencilerle bir araya gelerek onlara yardımlarını ulaştırmış ve onlarla zaman geçirmiştir.

Asis Otomasyon, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Monticola ile Kayseri’de minik yüreklere enerji dağıtmaya devam etti.  Kayseri Develi Kaymakamlığının yönlendirmesi ile Develi Kızık İlkokulu’na giden Monticola ekibi, burada öğrencilerle bir araya gelerek onlara yardımlarını ulaştırmış ve onlarla zaman geçirmiştir. 

2 yıldır, ulaşım güçlüğüne sahip birleştirilmiş sınıflı köy okullarına yardım götüren Monticola ekibi,  Develi’ye ulaşır ulaşmaz Develi Kaymakamı Murat DURU’yu makamında ziyaret etti. Sn. Duru, Monticola ekibini yürüttükleri proje için tebrik ederek bu tarz oluşumlara her zaman destek verdiklerinin de altını çizdi. Yoğun programı nedeni ile okul ziyaretine katılamayan Develi Kaymakamına vekaleten Monticola ekibine Sayın Kaymakamın eşi Elif DURU eşlik etti.  

Monticola kurumsal sosyal sorumluluk projesi kriterlerine tam uygun olan Develi Kızık İlkokulu birleştirilmiş sınıflara sahip 2 derslikli şirin bir köy okulu. Gelecek yıl ana sınıfı da açmayı planlayan okulun taleplerine cevap veren Monticola ekibi, ana sınıfı dersliğini yenileyerek kullanıma hazır hale getirmiştir. Bunun yanı sıra kitaplık ve kütüphane ihtiyaçları da Monticola Projesi kapsamında giderilmiştir. Ek olarak çocuklara kırtasiye malzemeleri, okul çantası ve beslenme çantası dağıtan Asis ekibi çocuklarla vakit geçirerek çeşitli aktiviteler gerçekleştirmiştir. Ziyaret sonrasında çeşitli ikramlarda bulunan öğrenci velileri ve Okul Müdürü İsmail Aksoy Monticola ekibine ve Asis Otomasyona yardım ve destekleri için teşekkür etmişlerdir.

Başlangıcından beri yaklaşık Yüzlerce öğrenciye yardım ulaştıran Monticola projesi, ulaşım güçlüğü çeken birleştirilmiş sınıflı köy okullarına ve öğrencilerine yardım etmek için akaryakıt ve otomasyon pazarının güçlü aktörü Asis Otomasyon tarafından oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. Asis Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Safiye KAYA liderliğinde devam eden Monticola Projesi, her eğitim-öğretim yılında Monticola kriterlerine uyan okullara yardım götürerek eğitime ve öğretime katkı sağlamaya kesintisiz devam etmektedir. 

Bu haber 4708 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.