Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Üretici Onaylı Motul Yağları Araç Sahiplerinin Yanında

Güncelleme :26.07.2019

Ürünlerini geliştirmek için düzenli olarak çalışmalar yapan Motul, araç üreticisi onaylı ürünleri ile öne çıkıyor.
 

Araç sahipleri, otomobillerinin bakımı için özellikle zorlu ekonomik koşullar söz konusu olduğunda güvenilir ve karlı çözümler arıyor. Yağ değişimi de periyodik bakım kapsamında 10.000 km ila 15.000 km arasında sıkça yapılması gerektiği için oldukça önemli bir maliyet kalemini oluşturuyor.

Ürünlerini geliştirmek için düzenli olarak çalışmalar yapan Motul, araç üreticisi onaylı ürünleri ile öne çıkıyor. Araç üreticileri uzun yıllardır, motorun yakıt verimliliğini artırmak ve kirlenmeye neden olan zararlı gazların emisyonlarını azaltmak için çalışıyorlar. Madeni yağ üreticileri, koyulan yüksek standartları sağladığı takdirde üretici onay sertifikası almayı hak kazanıyorlar. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Motul; BMW, GM, Mercedes, Volkswagen Grup, Fiat ve Opel gibi birçok üreticinin onaylarına sahip üstün kaliteli yağlar üretiyor.

Motor içi sürtünmeleri azaltmak hem yakıt verimini artıracağı hem de buna bağlı olarak emisyonları düşüreceğinden düşük viskoziteli ve daha yüksek teknolojili yağlar kullanım gereği gün geçtikçe artıyor. Motul; farklı seriler ile tüm bu ihtiyaca yönelik ürünleri piyasaya sunuyor.

Üretici Onaylı 4 Yeni Ürün Motul Gamında


Motul%100 sentetik ve düşük viskoziteli 4 yeni yağ üreterek motor verimliliğini iyileştirmek amacıyla gücünü üreticilerle birleştirdi. Yeni nesil Motul yağları, yağlama özellikleri ve katkı maddeleri sayesinde tortu oluşumunu sınırlandırıyor, aşınmayı azaltıyor ve yağın temel özelliklerini etkin bir şekilde koruyarak daha uzun süre kullanılmasına olanak veriyor. %3’e kadar yakıt tasarrufu sağlayan ve verimliliği %4’e kadar arttıran Motul ürün gamına ve aracınız için doğru ürünlere motul.com.tr’deki yağ seçiciden ulaşabileceğiniz gibi servisinize de danışabilirsiniz.

Motul ürünleri son nesil uluslararası standartlara uygunluğun ötesinde araç üreticileri tarafından da test edilip resmi olarak onaylandığı için servisler ve araç sahipleri tarafından güvenle tercih ediliyor.

 

Bu haber 9467 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.