Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Shell & Turcas, İnsan Kaynakları Alanının Saygın Konferansına Ev Sahipliği Yapıyor

Güncelleme :16.03.2012

 İnsan kaynakları alanında 60 yıllık deneyime sahip Birkman International’ın yoğun ilgi gören etkinlikleri kapsamında İstanbul’da gerçekleşecek olan konferansa Shell & Turcas ev sahipliği yapacak. 23 Mart 2012 tarihinde Shell Türkiye Kongre Salonu’nda düzenlenecek olan konferansta organizasyonel gelişim ve liderlik yönetimi konusunda uzman olan Birkman International Dünya İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Don Panton konuşacak.

Shell & Turcas, insan kaynakları alanındaki en saygın ve köklü kuruluşlar arasında yer alan Birkman International’ın düzenleyeceği konferansa ev sahipliği yaparak destek veriyor. 23 Mart 2012 tarihindeki konferans, Shell Türkiye Kongre Salonu’nda gerçekleşecek.

Başta insan kaynakları alanındaki yöneticiler, danışmanlar, eğitmenler ve koçlar olmak üzere iş dünyasının her kademesinden ilgililere yönelik konferansta, Birkman International Dünya İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Don Panton konuşacak. Konferansta ‘yöneticilikte koçluk ile gelişim’, ‘danışmanlıkta en etkili çözüm üreten servisi vermek’, ‘davranış değişiminden kâra geçiş’ gibi konular ele alınacak.  Ayrıca P&G, Wallmart, Boeing gibi küresel uygulama örnekleri de katılımcılarla paylaşılacak. Organizasyonel Gelişim ve Liderlik Yönetimi Danışmanı olan Don Panton, Birkman International’ın Asya, Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Kuzey Amerika bölgeleri sorumlusu olarak görev yapıyor.

Birkman adına Türkiye’de olmanın kendisine onur vereceğini vurgulayan Don Panton, “Türkiye, insan kaynakları uygulamalarında özellikle son yıllarda yapılan atılımlarla yüksek bir seviyeye ulaştı. Bu başarıyı daha yükseğe taşımak ve yaygın hale getirmek mümkün. İş dünyasında başarı için ilişki yönetimi çok önemlidir. İlişkilerde farklılık ve benzerliklerimizi kabullenerek, güçlü bir sinerji oluşturabiliriz” dedi.

Shell & Turcas İnsan Kaynakları Müdürü Rick Young, uluslararası ölçekte önemli bir konferansa ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “İnsan kaynakları ve liderlik gelişimi alanında uzmanlığıyla saygınlık kazanan Don Panton’un değerlendirmeleri tüm katılımcılar için ufuk açıcı olacaktır. İnsan kaynakları adına değer yaratan, faydalı bir buluşma olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Bu haber 3917 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi: Türkiye 2050’de Yeşil Hidrojen İhraç Edebilir... 07.12.2021
Enerjide Kooperatif Çalışmaları Önem Kazanıyor... 07.12.2021
Sanko Enerji ‘Marka Görünümü’ Yenilendi ... 07.12.2021
Brisa’dan 3 yeni elektrikli araç şarj istasyonu daha... 07.12.2021
ExxonMobil, Permiyen Havzasında net sıfır emisyon elde etme sözü verdi... 07.12.2021
Saudi Aramco, doğalgaz boru hattı ağındaki %49 hissesini sattı... 07.12.2021
Akaryakıtta denetimler EPDK'nin yetkilendirdiği şirketler aracılığıyla yapılacak... 07.12.2021
UYGAR Tora Malatya Bölge Servisini Tanıyalım... 07.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.