Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Aytemiz Motobike İstanbul Fuarı’nda motosikletlilerin yanında

Güncelleme :22.02.2020

 Akaryakıt sektörünün fark yaratan markası Aytemiz, 3’üncü kez sponsor olduğu İstanbul Motobike Fuarı’nda motosiklet sürücüleriyle bir araya geldi.  

Motosiklet sürücülerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve trafikte fark edilmelerini sağlamak adına birçok ürün ve hizmet sunan Aytemiz, sponsor olduğu 12’inci İstanbul Motobike Fuarı’nda yeniden motorcu dostlarıyla bir araya geldi. 23 Şubat’a kadar 24 ülkeden 285 markayı ve motosiklet meraklılarını ağırlayacak fuarda Aytemiz de standını ziyaret eden motosiklet kullanıcılarına eğlenceli dakikalar ve sürprizler vadediyor.

Fuarın açılışında konuşma yapan Aytemiz Genel Erol Varlık Türkiye’de motosikletlileri akaryakıt sektörü içerisinden bu ölçekte sahiplenen ilk ve tek marka olduklarını hatırlatarak motosikletlerin ve motosiklet kullanıcılarının Türkiye’de hak ettikleri noktaya ulaşması için gerekli desteği sağlamayı sürdüreceklerini belirtti. 3 yıl önce başlayan Motorcu Dostu İstasyon hizmetinin hem akaryakıt sektöründe hem de motosiklet camiasında büyük ses getirdiğine dikkat çeken Varlık, şunları söyledi: “Uluslararası bağımsız araştırma kuruluşu Frost & Sullivan tarafından ‘Müşteri Değeri Liderliği’ ödülü ve yurt içinde de Altın Örümcek ödülüne layık görülen Motorcu Dostu İstasyon hizmetimizi 2018 yılında bir ileri aşamaya taşıyarak Motorcu Dostu Trafik sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdik. Trafikteki motosiklet ve diğer taşıt kullanıcılarının birbirlerini daha iyi anlamasını böylelikle güvenli bir sürüş ortamı sağlanmasını amaçladığımız proje kapsamında yaptığımız etkinliklerle 2 yıl içerisinde Türkiye’nin 25 ilinde binlerce kişiye birebir ulaştık. Türkiye’nin önde gelen 15 üniversitesinde “motosiklet deneyimi” sohbetleri düzenledik. Türkiye Motosiklet Federasyonu iş birliği ile motosiklet ve diğer araçların trafikte birbirlerine empatiyle yaklaşmasını sağlamak için kamu spotumuzu ulusal TV kanallarında yayınladık 2,5 milyon kişiye eriştik, 3.500 kişinin hayatına birebir dokunduk. Projemizin 3 yılında planladığımız daha büyük, kitlesel etkinliklerle motosiklet kullanıcılarının yanında olmaya devam edeceğiz. Bu yıl 12’incisi düzenlenen Motobike İstanbul 2019’a bir kez daha sponsor olarak motorcu dostlarımız ile yeniden bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum."

Sektörde öncü hizmetlerle tüketicilere kişiselleştirilmiş deneyimler sunmayı amaçlayan Aytemiz, fuar süresince pompada ödeme yapma kolaylığı sağlayan ‘Motordan Öde’ özelliğine sahip Aytemiz Kart’lar hediye ediyor. 1.000 kişiye verilecek olan Aytemiz kartlarda motosiklet kullanıcılarına ilk yakıt alımlarından sonra kullanabilecekleri 50 TL’ye varan hediye yakıt puan kodu da sunuyor. Aytemiz etkinlik alanını ziyaret eden katılımcılar ayrıca motosiklet simülasyon cihazıyla sürüş denemesi yaparak keyifli vakit geçiriyor.

Bu haber 4045 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Sanko Enerji Grubu Mut Osman Nuri Yalman Anadolu Lisesine Robotik Kodlama Sınıfı Yaptırdı ... 29.11.2021
Shell & Turcas’da Üst Düzey Atama... 29.11.2021
Otokar, kara sistemlerindeki kabiliyetlerini Güney Amerika'da tanıtacak... 29.11.2021
PETRONAS, bir kez bile yağ değişimine ihtiyaç duymadan 11.927 km’lik PETRONAS Urania ROADSHOW'unu tamamladı... 29.11.2021
Ahlatcı Holding, Enerji Dağıtım Sektöründe Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü’nü kazandı... 29.11.2021
Cumhuriyet’in Yetiştirdiği İş İnsanları Hayallerindeki Türkiye’yi Anlattı TÜRKONFED 17’nci Yılında ATA’nın Huzuruna Çıktı... 29.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.