Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Motul Tech Endüstriyel Yağları Üretim Verimliliğini Artırıyor

Güncelleme :10.04.2020

Motul, madeni yağ alanındaki uzmanlığını, endüstriyel yağ markası Motul Tech ile işletmelerin kullanımına sunuyor. Motul Tech ürünleri, üretimin olduğu her noktada verimliliğin artmasına katkı sağlıyor.
 

Motul, 160 ülkede faaliyet gösteren, Fransa merkezli, madeni yağ alanında uzman bir üretici. Otomotiv, motosiklet, ağır vasıta, marin yağları ve Motul Tech birimi aracılığı ile endüstriyel yağların formülasyonu, üretimi ve dağıtımında sektörünün lider markalarından. 165 yıldan uzun süredir ürünlerinin kalitesi, yenilikçiliği ve motorsporlarındaki etkinliği ile tanınan Motul, ayrıca %100 sentetik yağ formülasyonunu Dünya’da ilk kez üreten marka.

Motul Tech Teknolojisi Üreticilerin Yanında

Motul bu deneyim ve teknolojiyi Motul Tech endüstriyel yağları ile üreticiler ile buluşturuyor. Tesislerinin verimliliği ve sürdürülebilirliği için geliştirilen Motul Tech, üretim tesislerindeki özel uzmanlık gerektiren noktalarda; metal işleme yağları, özel kesme yağları, ısıl işlem ve form verme yağları, sentetik dişli yağları, sentetik kompresör yağları ve yüksek performans hidrolik yağları ile teknolojisini üreticilere sunuyor.

Motul Tech’in yüksek teknolojili endüstriyel yağları metallerin işlenmesini, nihai ürüne dönüştürülmesini ve endüstriyel ekipmanların zor koşullara dayanımını artırmak amaçlı geliştiriliyor. Ayrıca sürtünmeyi, aşınmayı ve arıza oranlarını azaltma fonksiyonu öncelikli olarak göz önünde bulunduruluyor. Motul Tech ürünleri sayesinde ürün işleme hassasiyeti optimize ediliyor ve verimlilik artarak, üretim ekipmanlarının ömrü uzuyor.

Motul Tech, üretimin başlangıcından bitmiş ürüne kadar her aşamada, büyük veya küçük, endüstriyel tüm makineler için uygun bir ürüne sahip çözüm ortağı olarak tüm üreticilerin yanında olmayı amaçlıyor. Havacılık, uçak sanayi, kağıt fabrikaları, metal işleme endüstrisi, gıda üretim sektörü, otomotiv ve yedek parça üreticileri, çimento fabrikaları, enerji üretim tesisleri, raylı sistemler, madencilik ve inşaat sektörlerine hizmet veren Motul Tech, firmaların gelişimine ve sürdürülebilir büyümelerine destek oluyor.

Motul Tech Türkiye’de Pazar Payını Artırmayı Hedefliyor

Motul Tech’in başarısı, dünya standartlarındaki yüksek performanslı ürün gamının yanı sıra, Motul Türkiye tarafından verilen teknik servis ve destekten geliyor. Motul Tech’in Türkiye birimi alanında uzman personeli ile metal işleme, ısıl işlem, ısı transferi ve özel gres ile üretim yapan firmalara, ayrıca elektrik üreten gaz motorları noktalarına da hizmet veriyor. 2020’de daha çok üretim tesisine hizmet sağlayıp servis yayılımını çoğaltarak daha da güçlenmeyi hedefleyen Motul Tech, Türkiye’de endüstriyel alanda pazar payını büyütmeyi planlıyor.

Bugün, Dünya’nın her kıtasında hizmet veren Motul Tech, üstün performans, verimlilik ve sürdürülebilir büyüme hedefindeki her üreticide bir Motul Tech ürününün kullanılması amacıyla, üretim ve ar-ge çalışmalarına devam ediyor.

Bu haber 9624 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.