Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

LUKOIL'den 'Doldur Geç' uygulamasıyla akaryakıt alan tüketicilere yüzde 5 indirim

Güncelleme :10.04.2020

LUKOIL, aracından inmeden akaryakıtını alarak ödemesini cep telefonu üzerinden gerçekleştiren tüketicilerine yüzde 5 indirim sağlıyor.
 

LUKOIL'den yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında şirketin akaryakıt istasyonlarında alınan önlemler devam ediyor.
Bu kapsamda istasyonlarda dezenfeksiyon ve çeşitli çalışmalar sürerken, tüketicilerin aracından inmeden ve herhangi bir temasta bulunmadan akaryakıt alımı gerçekleştirebilecekleri "Doldur Geç" uygulamasıyla yüzde 5 indirim veriliyor.


Kovid-19 ile mücadele kapsamında sağlanan bu yeni indirimin kullanılabilmesi için tüketicilerin LUKOIL'in "Doldur Geç" uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanıcı ve araç bilgilerini kaydetmeleri, yakıt ödemelerinin yapılacağı kredi kartı eşleştirmesini 3D şifreleme yöntemiyle uygulamaya eklemeleri gerekiyor.


Araç istasyona girdiğinde ve uygulama açıldığında, sistem akaryakıt istasyonunu otomatik olarak tanıyor. Tüketicinin, pompa numarası, yakıt tipi ve alınacak yakıt tutarının uygulamaya girilmesiyle araçtan inmeden yüzde 5 indirimli akaryakıt alımı gerçekleştirilebiliyor.
Öte yandan, LUKOIL Doc's Club üyesi doktorlara da akaryakıt alımında hali hazırda sağladığı yüzde 4 indirimi de yüzde 8'e çıkararak Kovid-19 ile mücadeleye destek vermeyi amaçlıyor.


Açıklamada, görüşlerine yer verilen LUKOIL Türkiye Genel Müdürü Arash Repac, Türkiye'de henüz ilk vaka görülmeden tüm ofis çalışanlarının ve ailelerine maske dağıtımı gerçekleştirdiklerini, ofis çalışmalarının uzaktan bağlantı sistemiyle rahat ve güvenli bir şekilde  evden yapıldığını ve belirterek, "Kurumsal müşterilerimize de araç kullanmak ve çalışmak durumunda olan ekipleri için bedelsiz maske gönderimlerini gerçekleştirdik. Kovid-19 mücadelesinde çok farklı ve yeni destek projelerini uygulamaya devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Bu haber 9601 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Sanko Enerji Grubu Mut Osman Nuri Yalman Anadolu Lisesine Robotik Kodlama Sınıfı Yaptırdı ... 29.11.2021
Shell & Turcas’da Üst Düzey Atama... 29.11.2021
Otokar, kara sistemlerindeki kabiliyetlerini Güney Amerika'da tanıtacak... 29.11.2021
PETRONAS, bir kez bile yağ değişimine ihtiyaç duymadan 11.927 km’lik PETRONAS Urania ROADSHOW'unu tamamladı... 29.11.2021
Ahlatcı Holding, Enerji Dağıtım Sektöründe Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü’nü kazandı... 29.11.2021
Cumhuriyet’in Yetiştirdiği İş İnsanları Hayallerindeki Türkiye’yi Anlattı TÜRKONFED 17’nci Yılında ATA’nın Huzuruna Çıktı... 29.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.