Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TP Mobil’den Sosyal Mesafeye Destek: Temassız Ödeme

Güncelleme :29.04.2020

Ülkemizi etkisi altına alan Corona virüs salgını nedeniyle sosyal mesafenin hayatımızın bir parçası haline geldiği bu günlerde; Türkiye Petrolleri, istasyon çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için TP Mobil’in temassız ödeme özelliğini ön plana çıkarıyor.  
 

TP Mobil ile kullanıcılar, uygulamaya kaydettikleri kredi kartları ile hesaplarına bakiye yükleyerek tek tuşla akaryakıt ödemelerini yapma imkânına sahip. Böylelikle sıfır temas ile satın alma sırasında yaşanabilecek sağlık tehditleri ortadan kalkarken; TP Mobil kullanıcıları hızlı ve güvenli şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

Temassız ödemeye bayiler de destek veriyor!

Bununla birlikte Türkiye Petrolleri Giray Petrol ve Gazikent Petrol, bu zorlu günlerde hayatlarımızı emanet ettiğimiz değerli sağlık çalışanlarına ve her gün yollarda olan servis, minibüs ve taksi şoförlerine, TP Mobil desteği ile özel akaryakıt indirimleri tanımladı. Temassız ödeme imkânı ile 7/24 sokakta olan sağlık personellerinin ve servisçiler odası üyelerinin sağlığını korumaya çalışan Türkiye Petrolleri Gazikent Petrol ve Giray Petrol istasyonları, markanın “Adımızda Ülkemiz Var” sloganının hakkını veren bir çalışmaya imza attı.

Tüm dünya olarak salgınla verdiğimiz mücadelede, hala dışarıda emek veren bu iki sektöre mensup çalışanlar, Gaziantep’te bulunan Gazikent Petrol ve Giray Petrol istasyonlarından; TP Mobil aracılığı ile kendilerine özel tanımlanan kodlarla indirimden yararlanabiliyor.

TP Mobil kullanıcılarına özel indirimlerle temassız ödemeyi yaygınlaştırmaya devam etmeyi amaçlayan Türkiye Petrolleri, gece gündüz çalışan ve sokağa çıkmak zorunda olanlara destek olmayı sürdürecek.

Bu haber 4514 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Sanko Enerji Grubu Mut Osman Nuri Yalman Anadolu Lisesine Robotik Kodlama Sınıfı Yaptırdı ... 29.11.2021
Shell & Turcas’da Üst Düzey Atama... 29.11.2021
Otokar, kara sistemlerindeki kabiliyetlerini Güney Amerika'da tanıtacak... 29.11.2021
PETRONAS, bir kez bile yağ değişimine ihtiyaç duymadan 11.927 km’lik PETRONAS Urania ROADSHOW'unu tamamladı... 29.11.2021
Ahlatcı Holding, Enerji Dağıtım Sektöründe Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü’nü kazandı... 29.11.2021
Cumhuriyet’in Yetiştirdiği İş İnsanları Hayallerindeki Türkiye’yi Anlattı TÜRKONFED 17’nci Yılında ATA’nın Huzuruna Çıktı... 29.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.