Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Türkiye Petrolleri’nde Süreçler Aksamadan Devam Ediyor!

Güncelleme :29.04.2020

 Çoğu şirketin evden çalışma sürecine geçtiği salgın döneminde ülke olarak hayatın her alanında bir adaptasyon süreci içindeyiz. Türkiye Petrolleri de bu adaptasyon sürecinde yönetim ekibi, çalışanları ve bayileri ile hep birlikte görev başında!

Sokağa çıkma yasağında bile 7/24 hizmet veren akaryakıt istasyonlarının ihtiyaçları, ön saha personellerinin sağlığı ve güvenliği gibi birçok konuda çalışmalarına kesintisiz devam eden Türkiye Petrolleri, hem bayilerine hem de müşterilerine sunduğu sürdürülebilir ve kaliteli hizmetlerini salgın sürecinde de aksatmıyor. 

Türkiye Petrolleri, saha ekiplerinden mühendislik ekiplerine; SEÇ – G ekibinden satış ve pazarlama ekibine kadar tüm departmanları ile hem müşterilerinin hem de bayilerinin tüm ihtiyaçları için çalışmalarını sürdürüyor.  

Bizde önce sağlık ve güvenlik gelir!

Türkiye Petrolleri, salgın daha ülkemizi etkisi altına almadan dünya gündemi ve gelişmeleri takip edip, proaktif bakış açısını istasyon ve tesis saha planlarına yansıtmıştı. İstasyon ve tesislerdeki personellerin sağlık ekipmanlarını önceden tedarik ederken, çalışma alanlarını dezenfekte ederek salgına karşı hazırlıklarını tamamladı. Bilgilendirici içeriklerle tesis ve istasyon çalışanlarını bu zorlu sürece hazırlayan SEÇ – G ekipleri, tesisler ve istasyonlarla düzenli iletişimi sürdürerek güvenlik tedbirlerini de elden bırakmadı. 

Evde olmak sahadan uzaklaşmak demek değil

Tüm bunlarla birlikte geçtiğimiz son bir ayda genel merkez ve saha ekiplerinin evlere çekilmesi; salgın ile ilgili alınacak sürekli önlemlere, iş süreçlerinin yürütülmesine ve takibine engel olmadı. Tüm saha ekipleri, yerinde ziyaretlerini sıklıkla gerçekleştiremeseler bile görüntülü konuşma, Whatsapp ve telefon aracılığı ile bayilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Acil durumlarda ise özel izinlerle dışarı çıkarak bayilerini bu süreçte yalnız bırakmıyor. 

Her alanda mücadele verdiğimiz bu dönemde bayilere vaat edilen teknik desteğin kesilmemesi adına özveriyle çalışmaya devam eden Türkiye Petrolleri mühendislik ekibi ise, tedarikçi ve müteahhitlerle olan ilişkilerini olabilecek tüm sorunları öngörerek planlıyor ve koordinasyon süreçlerini aksatmadan yürütüyor. 

Eğitimin her dönemde devam etmesi gerektiğini düşünen Türkiye Petrolleri, eğitim süreçlerinin aksamaması için de online olarak saha eğitimlerini sürdürüyor. 

Bu haber 4003 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
BAE, bol güneş enerjisi ve hidrojen enerjisine olan ilgisi ile çok fazla potansiyel sunuyor... 06.12.2021
Temiz enerjide finansman miktarı bu yıl 2,5 milyar doları bulacak... 06.12.2021
Enerji ölçümünde 70 yıllık tecrübe... 06.12.2021
Maden sektörünün ihracatı yılın ilk 11 ayında 5,39 milyar dolara ulaştı... 06.12.2021
IVECO, Suzarra fabrikasında 1.600.000’inci Daily’nin üretimini kutluyor ... 06.12.2021
Renault, Yeni SUV Modelinin İsmini Açıkladı: Austral... 06.12.2021
Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar’dan kasko poliçesini yenileyene bagaj düzenleyici hediye... 06.12.2021
Teknik Elektromanyetik Gaziantep Bölge Servisini Tanıyalım... 06.12.2021
Merkez Bankası: Enflasyondaki yükselişe en belirgin katkı enerji grubundan... 06.12.2021
Avrupa'daki yer altı depolama tesislerinde bulunan gazın yüzde 23'ü tükendi... 06.12.2021
AB Yetkilisi Gentiloni, 'Artan Enerji Fiyatları Sorununa Kolay Çözümler Yok' ... 06.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.