Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Şehir Hastanelerine TORA Dokunuşu

Güncelleme :20.05.2020

 Salgın haberlerinin ardından yapımı devam eden Başakşehir Şehir Hastanesinin açılışı erken tarihe alınması ile tüm mühendislik ekibimiz ve teknik çalışanlarımız ile birlikte inanması güç bir zaman zarfında altyapı tesislerimizi tamamlayarak açılış öncesinde devreye aldık.

  Hepimizin hayatını derinden ve olumsuz etkileyen korona virüs (covid19) salgını, sağlık tesis ve kuruluşlarımızın önemini bir kez daha ön plana çıkardı. Dünyanın birçok ülkesinden ve ülkemizden hala üzücü haberler alabilmekteyiz. Bu süreçte tüm sağlık çalışanları hepimizin sağlığı için cansiperane bir savaşın içindeler. Onlara bu vesile ile tekraren şükranlarımızı sunmak bizler için öncelikli bir görevdir.

 TORA sektörünün lider mühendislik firması olarak bu savaşta şimdi ve gelecekte önemli roller üstlenecek olan sağlık tesislerinin altyapı çalışmalarında yerini almıştır.

Enerji ve Isı merkezlerinin ihtiyacı olan akaryakıt altyapı ve üstyapı tesislerini Elâzığ ve Bursa şehir hastanelerinde başarılı bir şekilde tamamlayarak devreye almıştık. Sağlık çalışanlarımız ve hastaların sağlık ve konforu için kritik öneme haiz olan bu tesisler sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Salgın haberlerinin ardından yapımı devam eden Başakşehir Şehir Hastanesinin açılışı erken tarihe alınması ile tüm mühendislik ekibimiz ve teknik çalışanlarımız ile birlikte inanması güç bir zaman zarfında altyapı tesislerimizi tamamlayarak açılış öncesinde devreye aldık. 

 Salgınla mücadelede önemli bir rol üstlenecek olan hastanemizdeki hizmet sürekliliği açısından kritik öneme sahip olan enerji merkezleri ile ısıtma ve soğutma tesislerinin ihtiyaç duyduğu akaryakıt tesisleri hatasız bir şekilde TORA güvencesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu savaşta ön planda olmak bizler için bir kıvanç kaynağı olmuştur.

 Bu salgını şüphesiz yeneceğiz. TORA tüm bilgi birikimini ve mühendislik çalışmalarını akılcı ve bilimsel yöntemler ile elde etmiş ve bu birikimini de her zaman ülkesinin yararına olan tüm çalışmalarda açık yüreklilikle paylaşmaktan asla kaçınmamıştır.

 Virüs ve salgın hastalıklar ile savaşta TORA olarak bizler her zaman en ön saflarda olmaya devam edeceğiz. Tüm bu mücadeleler yapılırken bireylerin kendi ve toplum sağlığı için maske takması ve sosyal mesafeye uymaları biz çalışanlara en büyük destekleri olacaktır.

Bu haber 4775 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.