Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Motul Teknik Eğitimlerini Dijitale Taşıdı

Güncelleme :06.06.2020

 Madeni yağ konusundaki uzmanlığını düzenlediği teknik eğitimler ile uzun yıllardır saha ekiplerine aktaran Motul, fiziki toplantılarını dijital ortama taşıdı.

Motul, yeni nesil iletişim ve eğitim ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamak için atağa geçti. Madeni yağ konusundaki uzmanlığını düzenlediği teknik eğitimler ile uzun yıllardır saha ekiplerine aktaran Motul, fiziki toplantılarını dijital ortama taşıdı.

Mobil Ekiplerin Verimliliği Artacak 

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Motul, araç sahiplerinin kesintisiz hizmet alması için çalışıyor. Araç kullanıcılarının, yağ değişimlerini yaptırırken eksiksiz ve doğru bilgi almasını önemseyen Motul, saha ekiplerini, ürün gamı, mühendislik konuları, teknik ve sektörel gelişmeler ile ilgili olarak düzenlediği online eğitimlerle sürekli olarak güncelliyor. 

Eğitim içeriğine bağlı olarak yarım günden tüm güne kadar uzanan online eğitimlerin sonunda yapılan testler, Motul teknik ekibi tarafından dikkatle değerlendiriliyor ve hem saha ekiplerinin gelişimleri takip ediliyor hem de gelecek eğitimlerin yol haritası belirleniyor.

İşin Uzmanı Motul Ustalarına, İşin Uzmanı Saha Ekibinden Tam Destek

İşin uzmanı Motul ustaları, araçların yağ değişimlerini gerçekleştirirken en büyük desteği Motul’un saha ekiplerinden alıyorlar. Bu anlamda saha ekiplerinin güncel ve en doğru bilgiye sahip olması büyük önem taşıyor. Doğru yağ seçiminden, araç üretici onaylarına, kullanılacak kimyasal ürünlerin özelliklerinden, yeni ürünlerin faydalarına kadar tüm bilgiler saha ekiplerinden ustalara zamanında ve doğru şekilde aktarılıyor. Araç sahipleri de otomobillerini Motul’un işinin uzmanı ustalarına güvenle emanet edebiliyorlar. 

Motul’un saha ekipleri için düzenlediği sektörel ve teknik online eğitimler yıl boyunca devam edecek. 

Motul ürünleri ve satış noktaları ile ilgili detaylı bilgi için https://www.motul.com/tr/tr/resellers adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber 7985 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.