Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

2020’de Afrika ve Suudi Arabistan’da Mepsan Rüzgarı Esti!

Güncelleme :28.11.2020

Geniş ürün yelpazemiz, yenilikçi bakış açımız ve çözüm odaklı çalışmalarımızla 2020 yılında Afrika ve Suudi Arabistan pazarına damgamızı vurduk. 

Afrika’daki birçok ülkeye akaryakıt dağıtım hizmeti veren TOTAL, istasyonlarında MEPSAN pompalarını tercih etti. Başta Kenya ve Fas olmak üzere 13 ülkeden gelen siparişlerin üretim ve sevklerini gerçekleştirdik. 

Yıl içinde Kenya’ya akaryakıt pompaları sevk edilirken, Fas pazarında yılın son çeyreği için istenen siparişlerin üretimini tamamladık. Bunun yanında Fas’ın önde gelen bir başka şirketi Green Oil de yıl boyunca tüm pompalarını MEPSAN’dan almayı tercih etti. Üretimleri tamamlanan pompaların sevkiyatı hala devam etmektedir.

Ürdün pazarında ise MEPSAN teknolojisiyle yenilenmeye ve büyümeye gidildi. Mevcut pompalara ek olarak otomasyon sistemli pompaların üretimini tamamladık, 200’ün üzerinde otomasyonlu pompanın ve istasyon otomasyonunun sevkini yılın son çeyreğinde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Ürdün pazarında kullanılan araç takip sistemlerimizin kullanım alanını genişletmeye devam ediyoruz. 

Batı Afrika’daki büyümemiz Senegal, Benin, Gana ve Togo ile sürüyor. Dört pazarın da önde gelen dağıtım şirketlerinin siparişlerinin üretimini tamamladık, kurulumlarına devam ediyoruz. Yılın sonu itibariyle süreçlerimizi tamamlamış olacağız.

Kıtanın önde gelen ülkelerinden Uganda’ya ise ürettiğimiz pompaları sevk etmeye devam ediyoruz.

Suudi Arabistan’ın en büyük akaryakıt dağıtım şirketi Aldrees firmasına dört yıldır verdiğimiz otomasyon hizmetlerinin yanı sıra, pompa tedariği anlaşması gereğince sevkiyatlar tamamlanmıştır. 350 adet pompamız ve 350 bin araçlık taglerimiz Suudi Arabistan’da hizmet veriyor. 

Türk mühendisliğinden aldığı güç ile yerli üretimin en önemli temsilcilerinden birisi olarak ülkemizi Dünya’nın her yerinde başarıyla temsil etmekten daima gurur ve mutluluk duyuyoruz.

MEPSAN, YUNANİSTAN’DA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Yunanistan pazarında gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerimize devam ediyor, liderliğimizi koruyoruz. 

ADBLUE pompalarımız Dünya genelinde birçok ülkede olduğu gibi Yunanistan pazarında da kullanılmaya devam ediyor. Türk mühendisliğine güvenimiz ve Türk üretiminden aldığımız güç ile ülkemizi her yerde başarıyla temsil etmekten gurur duyuyoruz. 

Egzoz emisyonunun en önemli yardımcısı olan AdBlue, kimyasal ayrıştırma esnasında azotoksikler, su buharına ve azot gazına dönüştürülerek egzozdan dışarı salınmasını sağlayarak hava kirliliğini minimum düzeye indirir. “Doğaya saygı” anlayışı ile hareket eden MEPSAN ailesi olarak temizliğe katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu haber 4572 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.