Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Total Turkey Pazarlama, motosiklet yağları için Setech’le iş birliği yaptı

Güncelleme :16.12.2020

 Türkiye’de 30 yıldır madeni yağ üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren Total Turkey Pazarlama, 1974 yılından bu yana Türkiye motosiklet sektöründe çalışmalarını sürdüren Setech ile İstanbul Avrupa yakası ve Trakya bölgelerini kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzalayarak satış ağını güçlendirmeye devam ediyor. 

Uzun yıllardır tüm Türkiye’ye motorsiklet yedek parçaları tedariği yapan Setech, 2004 yılında Yamaha bayiliği ile motosiklet satışına da başladı. Setech bu yıl içinde ise İstanbul Yenibosna’daki yerleşkesinde Yamaha motosiklet satışının yanı sıra servis ve yedek parça hizmetleriyle büyümesini sürdürdü. Türkiye genelinde 450’nin üzerinde bayi ile geniş bir şebekeye sahip olan Setech, dünyaca ünlü JT, Hiflofiltro, Hybrid, Scorpio, Ixrace, Speed and Strength, Gold, CZ, Lanport, IXIL gibi birçok markanın distribütörlüğünü yapıyor.

Total Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, iş birliği kapsamında İstanbul Avrupa yakası ve Trakya Bölgesi’ndeki iş ortaklarına kesintisiz ve en üst kalitede hizmet sunmaya devam edeceklerini belirtti. Emre Şanda, “Hizmet ağımızı yeni iş birlikleriyle güçlendirmekten mutluyuz. Hedefimiz, İzmir Menemen’deki fabrikamızda ürettiğimiz son teknoloji ürünlerimizi daha çok kullanıcıya ulaştırmak. Madeni yağ konusunda hem TOTAL hem de ELF markalarının tecrübelerine sahibiz. Motosikletler için ürettiğimiz 2 ve 4 zamanlı motor yağlarımız ile üstün performans ve aynı zamanda yakıt verimliliği sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz en son teknolojiyi kullanarak motordaki aşınmayı azaltan ve aşırı ısınmayı önleyen, dolayısıyla sürüş keyfini ve performansı artıran olağanüstü bir yağlama sunuyor. Ayrıca motor temizliğini üst düzeyde tutarak, kullanım ömrü ve dayanıklılığın artırılmasına da olanak sağlıyor” dedi.

Bu haber 5175 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.