Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

TP Madeni Yağları Artık Bir Tık Uzaklıkta!

Güncelleme :22.01.2021

 Tüketici, Aracının Madeni Yağını e-Ticaret Platformlarından Alıyor!

Zülfikarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren akaryakıt sektörünün yüzde 100 yerli markası Türkiye Petrolleri, inovatif bakış açısıyla yenilediği TP Madeni Yağları’nı istasyonlarının yanı sıra, önde gelen online alışveriş siteleri üzerinden Aralık ayı itibarıyla müşterileriyle buluşturmaya başladı. 

Pandemiyle birlikte dijital platformlarda yoğunlaşan alışveriş alışkanlıkları, araç sahiplerini de etkiledi.  Normalde aracının motor yağını değiştirmek için Türkiye Petrolleri istasyonlarına gelen ya da aracının bakım servisinde TP Madeni Yağları’nı tercih edenler, bu ürünlere artık önde gelen e-ticaret platformları üzerinden de ulaşabiliyor. 

Böylelikle Türkiye Petrolleri, geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu TP Madeni Yağ ürünlerini müşterilerinin ayağına getiriyor.  

TP Madeni Yağları HepsiBurada.com, n11.com, Trendyol ve PTTAVM’de Satışta

Ürün gamında binek araçlar için 16, ticari ve ağır vasıta araçlar içinse 11 adet olmak üzere toplamda hemen her araca uygun 27 farklı çeşitte ürün bulunduran Türkiye Petrolleri, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformları HepsiBurada.com, n11.com, Trendyol ve PTTAVM üzerinden madeni yağlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tüketiciler satış noktalarına gitmeden, araçlarının motor özelliklerine göre en uygun TP Madeni Yağları ürününü tercih ederek bir tıkla siparişlerini oluşturabiliyorlar. Bu arada TP Madeni Yağları’nı ilerleyen dönemde Amazon üzerinden de satın almak mümkün olacak. 

“Müşterilerimiz İçin Tüm Mecralarda Var Olmaya Devam Edeceğiz” 

Konuya ilişkin görüş veren Türkiye Petrolleri Satış Direktörü Şakir Memikoğlu; “Bütün dünyayı etkisi altına alan pandemi ile birlikte, tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının çok hızlı biçimde değişmeye başladığını görüyoruz. Ticaret Bakanlığı’mızın verilerine göre, 2020 yılının ilk 6 ayında e-ticaret hacmi, bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla %64 artış gösterdi. Değişen tüketici tercihlerine cevap verebilmek adına; her zaman birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyet anlayışımızın bir parçası olarak, e-ticaret ortamında da Türkiye Petrolleri ürünlerini satmaya başladık. Türkiye Petrolleri olarak, müşterilerimizin bizleri görmek istediği noktalarda istasyon yatırımlarımıza devam ettiğimiz gibi, bizim ürünlerimize ulaşmak istedikleri tüm mecralarda da var olmaya devam edeceğiz” dedi. 

TP Madeni Yağları’ndan Her Araca Uygun Motor Yağı

Adını değerli taşlardan alan TP Madeni Yağları ürün gamında bulunan 27 farklı çeşitteki madeni yağın yanı sıra, cam suyundan Adblue’ya, hidrolik fren sıvısından antifrize kadar araçlarda ihtiyaç duyulabilecek ileri teknolojiyle üretilen araç bakım ürünleri de yer alıyor.

Binek Araçta Tüketicilerin Tercihi TP ONIKS 10W/40 4 LT ve TP ONIKS 5W/30 4 LT 

Mineral ve sentetik bazlı yağlar ve gelişmiş katkı maddelerinin bir araya getirilmesiyle elde edilen ve binek araçlar için özel olarak üretilen TP BORNİT ve ONİKS serisi, dizel ve benzinli motorların önemli motor aksamlarında kararlı film tabakası oluşturarak, sürtünmeyi düşürmesiyle motorda titreşimi azaltıp yakıt ekonomisine katkı sağlıyor. 

RODONİT ve FLORİT Serisi, Ticari Araçların Yoldaki Gücü

Uzun yolun zorlu şartlarında çalışan ağır hizmet araçları için özel olarak geliştirilmiş, yüksek kaliteli, mineral ve sentetik bazlı ve son teknolojiyle geliştirilen katkılı içeriği ile ağır hizmet motor yağı olan TP RODONİT ve FLORİT Madeni Yağları, bu araçların sistemlerini koruma altına alarak, motorun ömrünü uzatıyor.  

GRANAT, SUPER ve LUBE2MARINE serileri

TP Madeni Yağları’nın ürün gamında ayrıca otomotiv dişli yağları serisi olarak GRANAT, endüstride kullanılabilecek yağların bulunduğu SUPER ve deniz araçlarının yağ ihtiyacını karşılayan LUBE2MARINE yer alıyor. 

Bu haber 5636 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.