Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

MEPSAN, Sektör ve Ürünleri Hakkında Kullanıcılara Görüşlerini Sordu!

Güncelleme :31.01.2021

MEPSAN’ ı bizim için öncelikli kılan ilk değerin  yerli ve milli olması olduğunu belirten BP Bayisi Cenkhan ACDER, sonrasında şirket yetkililerinin daveti üzerine bizzat giderek üretim tesislerindeki ziyaretimizde gördüklerimiz bizi çok derinden etkiledi. MEPSAN’ ın ülkemizdeki genç ve dinamik beyinlere fırsat tanıması, üretim tesislerindeki inovatif yapısı, ürün ve hizmetlerinin kalitesi ülke olarak dışa bağlı kalmadan neler yapabileceğimizi gösteren bu denli firmaların olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi dedi.

BP Bayisi Cenkhan ACDER röportaj konuğumuz oldu. Cenkhan Bey ile sektör ve ürünlerimiz hakkında konuştuk.

     Kendinizi kısaca tanıtır mısınız? 

Adım Cenkhan ACDER. Antalya - İstanbul karayolu üzerinde, Bilecik iline bağlı olan Bozüyük ilçesinden 15 km. sonra yolun sağ tarafında bulunan Tünel Dinlenme Tesisleri’nin işletmecisiyim. Tesisimiz içerisinde Turizm Bakanlığı’na bağlı bir Restoran ve BP bayisi olarak hizmet veren bir akaryakıt istasyonu bulunmakta. 1996 senesinde babam Cengiz ACDER’ in kurmuş olduğu yol üzeri lokanta olarak faaliyete başlayan işletmemiz, kurulduğu günden bugüne kendisine yenilikler katarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Mepsan ile ilk tanışmanız nasıl oldu, ne kadar zamandır Mepsan’la çalışıyorsunuz?

MEPSAN ile tanışmamız tesisimizin kurulduğu ilk yıllarda gelecek yatırım düşüncelerimiz içerisinde yer alan akaryakıt istasyonu projemizi hayata geçirmeye karar verdiğimiz 2016 yılında oldu. Birçok şirket ve firma ile görüşmemize rağmen şirketimizin prensipleri doğrultusunda yerli ve milli markalarla çalışma arzumuz MEPSAN ı bizim için diğer markalardan daha değerli kıldı. Dolayısıyla akaryakıt istasyonu projemizi hayata geçirmek üzere çıktığımız bu yolda 4 yıldır MEPSAN ile çalışmaktayız.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Bir önceki sorunuzda da belirttiğim üzere MEPSAN’ ı bizim için öncelikli kılan ilk değer yerli ve milli olmasıydı. Sonrasında şirket yetkililerinin daveti üzerine bizzat giderek üretim tesislerindeki ziyaretimizde gördüklerimiz bizi çok derinden etkiledi. MEPSAN’ ın ülkemizdeki genç ve dinamik beyinlere fırsat tanıması, üretim tesislerindeki inovatif yapısı, ürün ve hizmetlerinin kalitesi ülke olarak dışa bağlı kalmadan neler yapabileceğimizi gösteren bu denli firmaların olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Hayalimize hayat verme noktasında gördüklerimiz bizi hem heyecanlandırdı, hem duygulandırdı hem de gücümüze güç kattı.

Değinmem gerek bir diğer önemli nokta ise şirket yetkilerinin ulaşılabilir olma ve hızlı çözüm sunma konusundaki hassasiyetidir. Bu arada şirket yetkilileri dediğimde ürün ve hizmetlerin üretiminden tutunda, satışların, satış sonrası hizmetlerin kısacası her bir aşamada aktif olarak bulunan şirket sahiplerinden bahsediyorum.

Biz MEPSAN’ın akaryakıt istasyonumuzda kullanabileceğimiz A’dan Z’ye her ürününü kullanıyoruz. Yeni yönetmelikle kullanımı zorunlu hale gelen Buhar Geri Dönüşüm sistemlerinde tercihimiz sektörde tecrübeli, alanında uzman olan yerli ve milli marka olan MEPSAN oldu. Uzun zamandır Buhar geri dönüşüm sistemlerini üreten MEPSAN kalitesinde olduğu gibi sunduğu uygun fiyatlarıyla da sektörde fark yaratıyor. İstasyonu açtığımızdan beri iki yıldır MEPSAN’ın güvencesiyle Buhar Geri Dönüşüm sistemlerini kullanıyoruz. Bu bize iki önemli avantaj sundu. Birincisi iki sene önce yeni yönetmeliğe istasyonumuzu hazır hale getirmiş olduk. İkincisi de Buhar Geri Dönüşüm sistemlerinden ekstra kazanç sağlamış ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmuş olduk. Aynı zamanda; marketimizde stok takip ve kasa işlemlerimiz için Marwiz programını, akaryakıt pompalarını, yazarkasalarını, dolum esnasında önem arz eden ve Türkiye de başka bir örneği olmayan Smartelbow akıllı dolum aparatını, yeni nesil araç yıkama olarak adlandırılan ElevenTech oto yıkama teknolojilerini, akaryakıt tanklarını ve buna bağlı olan tesisat malzemelerinin her birini kullanmaktayız.

Mepsan’dan memnun musunuz, Mepsan’ı tercih edeceklere ne söylemek istersiniz?

Müşterilerinin ürün veya hizmetleri seçimi ve siparişlerin teslimi konusundaki yardımları, aynı şekilde ürün veya hizmetlerin kurulumu, kullanımlarının anlatılması, satış sonrasındaki sunmuş oldukları hizmetler gibi avantajlar sebebiyle biz MEPSAN ailesinden çok memnunuz. Müşterisinin yalnızca satın alma sürecinde değil, aynı zamanda satın alma öncesi ve sonrasında da yanında olan MEPSAN kendisine olan güvenimizi bir kez daha arttırıyor. Sektörde olanlar bilirler ki genelde bu sektörde bir iş ürünlerin satışı ve işin teslimatı yapılana kadardır. Fakat MEPSAN ailesine katıldıysanız her an, her yerde ve her konuda çözüm odaklı bir muhatabınız var demektir. Bizim gibi akaryakıt istasyonu kurma hayaliyle yola çıkanların MEPSAN’ ın hizmetlerinden faydalanmak için geç kalmamalarını öneririm. Sektöründe lider olan bu firmayla çalışmak hayatınızı ciddi anlamda kolaylaştıracaktır.

Bu haber 3066 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.