Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

SHARZ, AVM’lerin ilk tercihi olmaya devam ediyor

Güncelleme :20.03.2021

İleri teknolojisi, yaygın servis ağı ve dinamik hizmet ile Sharz, Türkiye’nin en tanınmış şarj ağı markası olarak bilinen AVM’lerin öncelikli tercihi olmuştur. 

Elektrikli araç kullanım sayıları günden güne artarken, araç kullanıcılarının elektrikli şarj istasyonu kullanım ihtiyaçları artmaktadır.

Otomotiv üreticileri yeni araç üretme yarışı ile her gün yeni bir elektrikli araç modelinin üretim bandını açmaktadır. Otomotiv Üreticileri Avrupa ve Amerika pazarından gelen sipariş talebine yetişebilmek için üretim kapasitelerini artırmaktadır. 

Ülkemizde elektrikli otomobil henüz 3000 adet olup, altyapının da hazır olması ardından, önümüzdeki yıllarda hızlı bir büyüme beklenmektedir. 2030 yılında, Türkiye toplam elektrikli araç sayısının 3Milyon olmasına yönelik altyapı hazırlık çalışmaları da hızla devam etmektedir.

Bu kapsamda konutlarda, halka açık Otoparklarda, AVM’ler de, okul ve hastanelerde, iş yerlerinde yavaş şarj istasyonları, Otoyollardaki dinlenme tesisleri ve benzin istasyonlarında hızlı şarj istasyonları kurulmaları devam etmektedir. 

EVS şirketi, Sharz markası ile Edirne’den Artvin’e yaygın şarj istasyon ağı ile hizmet vermektedir. 

İleri teknolojisi, yaygın servis ağı ve dinamik hizmet ile Sharz, Türkiye’nin en tanınmış şarj ağı markası olarak bilinen AVM’lerin öncelikli tercihi olmuştur. 

SHARZ istasyonları, Özdilek Park Afyonkarahisar, Özdilek Park Bursa, Özdilek Park Bursa Nilüfer, Özdilek Park Levent, Kocaeli Arasta Park , Akyaka Park Ümraniye,  Meydan Avm Ümraniye, İstinye Park Avm, Lens Yaşam Merkezi Avm Kurtköy, Bandırma Liman Avm Bandırma, Yaylada Avm Balıkesir , Aqua Florya Avm İstanbul, Avlu 34 Avm İstanbul, Priane Avm Aydın, Air Port Avm İstanbul, Kartaltepe Avm Polatlı Ankara, İmotiv Mobilya Avm İnegöl Bursa, Almer Avm Kayseri, Watergarden Avm Ataşehir, Karya 29 Avm Bursa , Lovalet Avm Samsun, West Park 1 Avm İzmir , West Park 2 Avm İzmir de hizmet vermektedir. 

Bu haber 3901 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.