Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan, Müşterilerine neden Mepsan ürünlerini tercih ettiklerini sordu

Güncelleme :06.04.2021

 Ankara Yolu İstasyon Müdürü Ali Koçak, Mepsan’ı tercih etmelerinin en büyük sebebinin servis hizmetleri olduğunu belirterek aradığımız ve ihtiyaç duyduğumuz her an servis hizmetlerine ulaşabiliyor olmamız büyük bir avantajdır dedi. 

 

Ankara Yolu İstasyon Müdürü Ali Koçak Bey röportaj konuğumuz oldu. Ali Bey ile sektör ve ürünlerimiz hakkında konuştuk.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

 Merhabalar. Ben Ali Koçak. Koyuncu Grup bünyesinde Ankara Yolu İstasyon Müdürü olarak görev yapıyorum. 1988 Konya/Sarayönü doğumluyum. İlköğretim ve lise hayatımı Konya’da tamamladım. 2008-2012 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi’nde İktisat Bölümü’nü bitirdim. İş hayatıma 2014 yılında gıda sektöründe pazarlama departmanında başladım. 2016 yılında ise akaryakıt sektöründe bir firmaya geçtim. Akaryakıt sektörüyle tanışmam orada oldu. 2019 Aralık ayından beri ise Koyuncu Grup bünyesinde Ankara Yolu İstasyonu’nda İstasyon Müdürü olarak çalışmaktayım.

 Mepsan ile ilk tanışmanız nasıl oldu, ne kadar zamandır Mepsan’la çalışıyorsunuz?

Mepsan ile ilk tanışmam 5 yıl önce oldu. Mepsan SSH Ekibi ile çalışmalar yürüttüm. Servis ekibinizdeki arkadaşlarınız ile ortak çalışmalara bulundum. O zamanlar Servis Satış Müdürü olduğum için sadece sahada görüşebiliyorduk arkadaşlar ile. Kimin ne iş yaptığını, hangi alanlarda çalıştığını o şekilde öğrendim. Ancak asıl tanışmamız Koyuncu Grup bünyesinde oldu. Kısacası iş hayatıma başladığımdan beri Mepsan ile çalışmaya devam ediyorum diyebilirim.

Neden Mepsan’ı tercih ettiniz,  Mepsan’ın hangi ürünlerini kullanıyorsunuz?

Mepsan’ı tercih etmemizin en büyük sebebi servis hizmetleri. Yerli ve milli olmanız bu noktada önem taşıyor. Aradığımız ve ihtiyaç duyduğumuz her an servis hizmetlerine ulaşabiliyor olmamız büyük bir avantaj. Ne zaman ihtiyacımız olsa servisiniz çok hızlı bir şekilde yardımcı olabiliyor. Hatta bu konuda öyle güzel bir hizmet anlayışı var ki servisleriniz neredeyse telefonu kapatmadan geliyor, o kadar hızlı bir servisiniz var anlayacağınız(Gülüyor). İstasyonumuzda Mepsan’ın Smartline L serisinden olan dispenserlerini kullanıyoruz. Bunun yanında Koyuncu Grup olarak yeni aldığımız çekiciye de tanker kısmında Mepsan’ı tercih ettik, siparişlerimizi verdik. Yakın zamanda teslim edilecek. Akaryakıt tankerimiz de artık Mepsan olacak. Market kısmında da görüşmelerimiz devam ediyor, inşallah yakın zamanda market programımızda da Mepsan hizmetlerinden yararlanacağız.  Biz kendi aramızda Koyuncu Grup bünyesinde ve Mepsan’dan gelen arkadaşlarımızla bu istasyona ‘Mepsan İstasyonu’ diyoruz.  Mepsan’la tanışmamız ve çalışmamız güzel bir hikayeye dayanıyor. İstasyonu ilk açtığımız zamanlarda karşı taraftan karayollarından gelen araçlar yüklü miktarda alım yapıyorlardı. Pompaların satış izniyse belirli bir miktara kadardı. Servisinizi arayıp yardım istedik. Olaya çok hızlı müdahale edildi, standartlara uygun olarak yeni düzenlemeler yaptılar. Müşterilerimizi mağdur etmeden sorunu çözdük. O gün bugündür karayollarından gelen her araç bizden ürün almaya devam ediyor. Mepsan’la ilk tanışmamızdan bu yana hiçbir sorun yaşamadık.

 Mepsan’dan memnun musunuz, Mepsan’ı tercih edeceklere ne söylemek istersiniz?

 Mepsan’dan kesinlikle çok memnunuz. Hatta puanlama yapın derseniz 10 üzerinden 11 bile verilebilir. Özellikle satış sonrasında servis konusunda çok hızlı arkadaşlar. Mepsan’ı kullanmayı düşünenlere de kesinlikle başka bir firmaya gitmemelerini tavsiye ediyorum. Daha önce de belirttiğim gibi özellikle servis ve yedek parça konusunda, iletişim konusunda Mepsan kusursuz hizmet sunuyor. 

Bu haber 3945 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
‘Sanko Enerji Dostluk Turnuvası’ başlıyor... 27.01.2022
Akaryakıt İstasyonlarında Bodrum Kat SEÇ Riskleri ve Önlemleri... 27.01.2022
ABB, Milano şehrinin elektrikli otobüs şebekesine güç veriyor... 27.01.2022
İzocam, kalın yalıtıma dikkat çekiyor ... 27.01.2022
Drone Teknolojisi Rüzgar Enerjisine Yön Vermeye Devam Ediyor... 27.01.2022
Aksa Elektrik, 2021 yılının son çeyreğindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı... 27.01.2022
Mobil’den Otomatik Vitesli Araçlara Özel Yeni Şanzıman Yağı!... 27.01.2022
TotalEnergies’in yeni distribütörü Anadolu Neft... 27.01.2022
Castrol ve Bosch Car Service kampanyasının büyük ödülü sahibini buldu... 27.01.2022
Mercedes-Benz Türk Kamyon AR-GE Direktörlüğü’ne yeni bir atama gerçekleştirildi... 27.01.2022
Ford Otosan 2022 Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde puanını yükseltti ... 27.01.2022
Yüce Auto “En İyi İş Yeri” Ünvanı ile Başarısını Perçinledi ... 27.01.2022
Sanayiciden BOTAŞ’a çağrı: Belirsizlik bir an önce ortadan kaldırılmalı... 27.01.2022
Avrupa'nın enerji ihtiyacı Güney Akdeniz'de güneşten sağlanabilir... 27.01.2022
Kesintisiz enerji için karla kaplı arazide görev yapıyorlar... 27.01.2022
Karadeniz gazında 'üç gemili' çalışma için geri sayım... 27.01.2022
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 47 Memur Alımı İçin Sınav Duyurusu Yaptı... 27.01.2022
Tesla, Çin’deki fabrikasında yeni bir model üretmeye hazırlanıyor... 27.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.