Haber Ekonomi

Haberler > Doğalgaz Başlıkları

UGETAM'dan İZMİRGAZ'a ziyaret

Güncelleme :06.12.2012

UGETAM ile İzmirgaz’ın İşbirliği Artarak Devam Edecek.UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, İzmirgaz’ın özverili çalışmalarını hayranlıkla takip ettiklerini söyledi.

UGETAM (İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.)Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, UGETAM Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Bulundu, Denetim ve Muayene Şefi M. Serhat Elhan, Uzmanlar H.Cem Canan, A. Alper Akgüngör ve Harita Müh. Gökçe Atasoy İzmirgaz’ı ziyaret etti. Ziyarette, iki kurum arasında çeşitli konularda sürdürülen işbirliğinin geliştirilmesi konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.  

İzmirgaz Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarette, İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata, İzmirgaz Genel Müdür Yardımcıları Demir Koloğlu, Ercüment Duman, Genel Koordinatör Halil Tataş ve birim müdürleri hazır bulundu. Görüşme sırasında Genel Müdür Yandımata; İzmirgaz’ın kuruluşu, kurumsal yapısı, yatırım, işletme ve ticari faaliyetleri, tanıtım ve pazarlama aktiviteleri, sosyal sorumluluk projeleri, aboneleşme oranı, kısa ve uzun vadede belirlenen hedefler konusunda bilgi aktardı. 

UGETAM ile uzun süredir işbirliği içerisinde olduklarını belirten Yandımata, “UGETAM köklü kurumsal yapısı, teorik ve uygulamalı eğitim merkezleri, alanlarında uzmanlaşmış personeliyle birlikte gerek ülkemizde gerekse çevre ülkelerde çeşitli alanlarda verdiği başarılı hizmetlerle doğalgaz sektörü ve enerji piyasasında önemli bir boşluğu dolduran değerli bir kuruluşumuzdur. İki kurum arasında çeşitli alanlarda uzun yıllara dayalı işbirliğimiz önümüzdeki yıllarda da artarak devam edecektir” dedi. 

Prof. Ümit Doğay Arınç ise, İzmirgaz’ın özverili çalışmalarını hayranlıkla takip ettiklerini belirterek; çağdaş, çevreci ve güvenli bir yakıt olan doğalgazın ülkemizin gözbebeği şehirlerinden İzmir için bir gereklilik olduğunu ve daha önceleri havagazı kullanılmış bir şehir olarak İzmir ve İzmirlilerin gaz kültürüne sahip olduğunu ve doğalgaz yatırımlarının İzmirgaz gibi konusunda uzman, kalifiye ve özverili personele sahip bir şirket tarafından yapılmasından memnuniyet duyduğunu söyledi.

Ziyaretin ardından Prof. Arınç ve ekibi İzmirgaz birimlerini ziyaret ederek personel tanıştı, birim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Resim altı:

İzmirgaz resim 1 / soldan Sağa : İzmirgaz Genel Müdür Yrd. Demir Koloğlu- UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç- İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata - İzmirgaz Genel Koor. Halil Tataş - UGETAM Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Bulundu.

İzmirgaz resim 2 : UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, görüşmenin ardından İzmirgaz birimlerini ziyaret ederek personelle tanıştı, birim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

 

Bu haber 5462 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Avrupa'daki yer altı depolama tesislerinde bulunan gazın yüzde 23'ü tükendi... 06.12.2021
Merkez Bankası: Enflasyondaki yükselişe en belirgin katkı enerji grubundan... 06.12.2021
Mars Logistics’ten Çalışanlarına Mentorluk Programı... 05.12.2021
TKG Otomotiv Grubu’na Yeni Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi... 05.12.2021
Kademe araçları Clean Eurasia Expo'da sergilendi... 05.12.2021
Otokar’dan Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne 5 Adet KENT LF Teslimatı... 05.12.2021
Kimya Sektöründen Kasım Ayında 2,4 Milyar Dolar İle Rekor İhracat ... 05.12.2021
Akkuyu NGS Sahasında Özel Formatlı “Açık Kapı Günü” Düzenlendi... 05.12.2021
Doğal gazda mesken tarifesi değişmedi... 05.12.2021
LPG Piyasası başvurularında bir dizi değişiklik yapıldı... 05.12.2021
Karsan Pozitif & İletişim Portalı Projesi Ödül Aldı!... 05.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.