Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Ürün kalitesi ve servise verdiği önemden dolayı Tora, tercih edilen bir marka

Güncelleme :06.12.2012

Tora Petrol’ün Kocaeli ve Sakarya Bölge servis yetkilisi Zeynel Örkmez, Tora Petrol bölgemizde kalitesi ve servise verdiği önemle biliniyor dedi. 

            Akaryakıt sektöründe başarılı çalışmalarını sürdüren Tora Petrol’ün Kocaeli’de tamamladığı Yayalar Petrol TP istasyonunda yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi aldığımız bölge servis yetkilisi Zeynel Örkmez, Yayalar Petrol’ün daha önce gaz istasyonu olarak faaliyet gösterdiğini, bir süre sonra akaryakıt alanına geçmeye karar verdikten sonra istasyonda yapılacak değişikliklerle ilgili bizi tercih etti diyerek   gazetemizin sorularımızı cevaplandırdı:

Tora Petrol’ün bölge servisi olarak Kocaeli ve civarında yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verirmisiniz?

Bölge Servisi olarak Kocaeli ve Sakarya Bölgesinde Aktif olarak Tora petrol Satış ve Servis Bayiliği yapmaktayız. Firmamız Yeni kurulmuş olmasına rağmen çalışanlarımız en az 12 yıllık tecrübeye sahiptir.Firmamızın faaliyet alanı Bütün olarak  Anahtar teslim benzin istasyonlarının yapılması,Kısmı olarak Alt yapı tesisat işleri, ElektrikTesisatları,Kanopi imalatlarının yapılması gibi işleri yapmaktayız.Ayrıca Satış Sonrası Hizmetler (Servis Hizmetleri sunan ekiplerimiz bulunmaktadır.

En son Kocaeli’nde Yayalar Petrol TP istasyonunu tamamladınız. Bu istasyonda yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi alabilirmiyiz?

Yayalar Petrol mevcutta gaz istasyonu olarak faaliyet göstermekteydi. Akaryakıt alanına geçmeye karar verdiğinde bizlere ulaştılar. Bu istasyon da mevcut kanopiye ilave olarak yeni  kanopi yapılması,Komple Elektrik tesisatının değişmesi,Tank havuzu Akaryakıt tankları ve alt yapı tesisatının yapılması,Yangın Tesisatının yapılması,Hafriyat ve Saha Betonlama işlerinin yapılması işlerini gerçekleştirdik. 

Bölgenizdeki akaryakıt firmalarının Tora Petrol’ün ürünlerine ve vermiş olduğu hizmetlere yönelik yaklaşımlarını ve düşüncelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bölgedeki Dağıtım şirketleri olsun, Bunların Bayileri olsun Tora Petrol’ün Ürünlerinin kaliteli ve sorunsuz olduklarını bildikleri için tercih ediyorlar. Herhangi Bir sorun olduğu takdirde ürünlere müdahalede hızlı bir şekilde hizmet verildiği için tercih ediliyor.

Firmalar Tora Petrol’ü tercih ederken özellikle nelere dikkat ediyor?

Akaryakıt İstasyonları ürünleri tercih ederken öncelikle sorun yaşamayacağı, kaliteli ve uygun ürünler tercih ediyor. Bununda dışında satış sonu hizmetlerde de sorun yaşamayacağı ve hızlı çözüm getirileceğini bildikleri için Tora petrol’ü tercih ediyorlar.

Bölge servisi olarak karşılaştığınız sorunlar ve ileriye dönük beklentilerinizi alabilirmiyiz?

Bölge servisi olarak karşılaştığımız en büyük sorun bilinçsiz bayilerin ehil olmayan servislere ve firmalara iş yaptırması. Biz Petrosist olarak elimizden geldiği kadar bayileri bilinçlendiriyoruz. Kalitesiz ürün kullanmamaları gerektiğini kullandıkları takdirde karşılaşabilecekleri sorunları aktarıyoruz. Buna rağmen böyle iş yaptıran firmalar eninde sonunda tekrar bize geri dönerek sorunları gidermemizi talep ediyorlar.

                 

   ÜRÜNLERİNE GÜVENDİĞİMİZ İÇİN TORA’YI SEÇTİK 

*Yayalar Petrol’ün sahibi Bora Yayalar, Servis yönüyle olsun, ürünleriyle olsun biz Tora Petrol'den çok memnunuz ve istasyonumuz sorunsuz olarak çalışmakta. 

       Yayalar Petrol’ün sahibi Bora Yayalar, ürün kalitesine güvendikleri ve herhangi bir sıkıntı yaşamamak için Tora Petrol’ü tercih ettiklerini belirterek sorularımızı cevaplandırdı:

  Yayalar Petrol olarak TP istasyonunuzda Tora Petrol’ün Horizon pompalarını tercih ettiniz. Burada Tora Petrol’ü tercih etmenizdeki öncelikler nelerdir? Mevcut istasyonunuzda Tora Petrol’ün kaç tane Horizon pompasının kurulumu gerçekleşti?

Biz Yayalar Petrol olarak müessesemizde kaliteli hizmete önem veriyoruz. Ürünlerine güvendiğimiz için ve bu konuda sıkıntı yaşamamak adına öncelikli olarak Tora Petrol'ü seçtik. Şuan istasyonumuzda 3 adet Horizon pompamız bulunmaktadır.

 • İstasyonunuzda kurulumu gerçekleştirilen Horizon pompalarının çalışmaya başlamasından sonraki izlenimlerinizi ve geri dönüşleri alabilirmiyiz?

Horizon pompalarımız son teknolojiyle üretilmiş ve personelimizin kullanım açısından kolay, emniyetli ve sızdırmazlık yönüyle de son derece güvenli. Görüntü açısından da istasyonumuza  zenginlik kazandırdı.Bu konuda son derece memnunuz.

 • İşstasyonunuzda Tora Petrol’ün Horizon pompalarını kullanmaya başladıktan sonra istasyonunuza gelen müşterilerinizin düşüncelerini bizimle paylaşırmısınız?

  Müşterilerimizin bir çoğu da oldukça memnun. Pompalarımızın çok güzel gözüktüğünü dile getiriyorlar ve kaliteli hizmet verdiğimiz içi bizlere iyi dilerlerini söylüyorlar.

Horizon pompalarının çalışmaya başlamasından sonra müşteri sayılarınızda ve satışlarınızda gözle görülür artışlar oldu mu? Bu alandaki hedef ve beklentilerinizi alabilirmiyiz?

 Satışlarımız tabi ki fark edilir derecede arttı. Bu sektörde reklam ve görsellik oldukça önemlidir. İstasyonumuzun yeniden yapılandırılması onları daha da cezbediyor. Verilen hizmet ve personelin ilgisi de arttıkça müşteri sayımızda gün geçtikçe artıyor. Amacımız daha iyi hizmetler sunmak ve satışlarımızı üst seviyelere ulaştırmaktır.

 • Tora Petrol’ün mevcut ürünleri hakkında neler söylemek istersiniz? Başta servis olmak üzere Tora Petrol’ün vermiş olduğu hizmetleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

 Servis yönüyle olsun, ürünleriyle olsun biz Yayalar Petrol olarak Tora Petrol'le tanışmaktan çok memnunuz. Çünkü Ürünler gerçekten istasyonumuzun sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermesini sağlıyor. Gerek Alt yapı, gerek üst yapı ekipmanları olarak ürünler gerçekten kaliteliler.

Tora Petrol’le olan işbirliğiniz ve ileriye dönük hedeflerinizle ilgili bilgi alabilirmiyiz?

Hedefimiz daha iyi, kaliteli, güvenli hizmet sunmak. Çevremizde bundan sonra açılacak istasyonlarda Tora Petrol’ün ürünlerini kullanmalarını tavsiye edeceğiz. Tora Petrol'le ve Bölge bayisiyle irtibatımızın her zaman devam etmesini istiyor hayırlı kazançlar diliyoruz.

 

Bu haber 5307 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.