Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

TOTAL’den metal işleme sektörüne yenilikçi ürün: FOLIA

Güncelleme :18.05.2021

 Total Madeni Yağlar, metal işleme alanında devrim niteliğinde bir gelişme olan yeni ürünü FOLIA'yı pazara sundu. TOTAL, müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiği FOLIA ile daha güvenli ve temiz çalışma ortamı sağlayarak sektörde fark yaratıyor.

 Çok çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere geliştirilen FOLIA, soğutma gücünü yağlama özellikleriyle birleştiren dünyanın ilk ve tek biyopolimer metal işleme sıvısı… Biyopolimer ve su bazlı içeriği ile yağ ve emülgatör içermeyen FOLIA, çeşitli metallerde ve proseslerde geniş uygulama alanı ile benzersiz bir çözüm sunuyor, operatörler ve çalışma ortamı için olağanüstü performans sağlıyor. Ekipman ömrünü uzatan ve daha uzun yağ değişim aralığı sağlayarak operasyon maliyetlerini düşüren FOLIA, tüm bunlara ilave olarak proses adımlarının sayısını azaltabilme özelliği ile operasyon verimliliğinde optimizasyon sağlıyor. FOLIA'nın mükemmel soğutma gücü ve yağlama özelliği, daha yüksek hızda daha fazla parça imal etmesini sağlıyor ve önemli bir masraf kalemi olan ekipman giderlerini düşürüyor.

 Total Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, yeni ürünle ilgili “FOLIA, sağlık, güvenlik ve çevre düzenlemelerinin kapsayıcı gereksinimlerine yönelik olarak metal işleme alanında devrim niteliğinde bir gelişme. Yeni ürün, geleneksel yağların yerine biyopolimerleri getiren yenilikçi teknolojisi sayesinde daha güvenli ve temiz çalışma koşulları sağlıyor. TOTAL olarak müşterilerimizin sorunlarına etkin bir şekilde çözüm bulan yenilikçi ürünler geliştirmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını işimizin odağına koyuyoruz. İnovasyon daima DNA'mızın bir parçası. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek geliştirilen bu yenilikçi ürün sayesinde daha sağlıklı, güvenli ve daha iyi performans gösteren bir çözüm sunuyoruz. Ürün Türkiye’de şimdiden büyük endüstriyel müşterilerimizde kullanılmaya başlandı, önümüzdeki dönemde referanslarını genişletmeye ve metal işleme sıvıları pazarından hızla pay almaya devam edecek” dedi.

 

Bu haber 3538 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa’dan 3 yeni elektrikli araç şarj istasyonu daha... 07.12.2021
Atık Yağlar Ormana Dönüşüyor!... 07.12.2021
Akaryakıtta denetimler EPDK'nin yetkilendirdiği şirketler aracılığıyla yapılacak... 07.12.2021
ExxonMobil, Permiyen Havzasında net sıfır emisyon elde etme sözü verdi... 07.12.2021
Sanko Enerji ‘Marka Görünümü’ Yenilendi ... 07.12.2021
Enerjide Kooperatif Çalışmaları Önem Kazanıyor... 07.12.2021
SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi: Türkiye 2050’de Yeşil Hidrojen İhraç Edebilir... 07.12.2021
UYGAR Tora Malatya Bölge Servisini Tanıyalım... 07.12.2021
TÜBİTAK SAGE ve DASAL Havacılık Teknolojilerinden Önemli İş Birliği... 07.12.2021
Mercedes-Benz Türk, eğitim programı ile EGO sürücülerini ve teknik personelini yeni araçlara hazırlıyor... 07.12.2021
ASİS Otomasyon, OSB Yıldızlarında Üç Kategoride Derece Kazandı ... 07.12.2021
Saudi Aramco, doğalgaz boru hattı ağındaki %49 hissesini sattı... 07.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.