Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Castrol ve Bosch Car Service İş Birliği Anlaşması Yenilendi

Güncelleme :21.05.2021

 Castrol ve araç bakım ve onarım servis markası Bosch Car Service, Türkiye’deki stratejik iş birliğini 3 yıl daha uzatma kararı aldı. Anlaşma kapsamında 61 ildeki iki yüzden fazla Bosch Car Service noktasında Castrol yağ ürünleri kullanılmaya devam edilecek

Castrol, araç bakım ve onarım servis markası Bosch Car Service ile gerçekleştirdiği Türkiye’deki iş birliğini 2024 yılına kadar uzattı. 

Anlaşma kapsamında Türkiye’de bulunan 200’den fazla Bosch Car Service noktasında tercih edilen yağ markası Castrol olacak. Avrupa’da 2013 yılından beri sürdürdükleri stratejik iş ortaklıklarını Türkiye’de de devam ettirme kararlılığında olan iki marka, kesintisiz bir şekilde kusursuz hizmet sunmaya devam edecek. 

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Ayhan Köksal: “Müşterilerimize etkin çözümler sunan iş birliklerine odaklanıyoruz.”

Değişimin büyük bir hızla yol aldığı bu dönemde süreklilik arz eden ve geniş kapsamlı iş birliklerinin önemini vurgulayan Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Ayhan Köksal, “Castrol olarak stratejik iş birliklerimizde, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek iş modellerine odaklanıyoruz. Bu yaklaşımımızın, Bosch Car Service’in yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışı ile kesişmesi sonucu müşterilerimize alışmış oldukları araç bakım ve onarım kalitesini önümüzdeki yıllarda da sunacak olmamız bizi gururlandırıyor.” dedi.

Bosch Otomotiv Türkiye, İran ve Orta Doğu Alan Yöneticisi Arda Arslan: “Castrol ile vizyoner bir iş birliğimiz var.”

Castrol ve Bosch Car Service iş birliği süresinin uzatılmasına ilişkin konuşan Bosch Otomotiv Türkiye, İran ve Orta Doğu Alan Yöneticisi Arda Arslan, “Bosch Car Service olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi sürdürülebilir kılmak için, bizimle aynı vizyona sahip iş ortakları ile iş birliği yapma gayretindeyiz. Bu çerçevede, müşterilerimizin araç bakımları kapsamında Castrol ile başladığımız iş birliğimizi devam ettirme kararı aldık. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz bu iş birliğini uzun yıllar sürdürmeyi hedeflemekteyiz.” dedi. 

Bu haber 3539 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi: Türkiye 2050’de Yeşil Hidrojen İhraç Edebilir... 07.12.2021
Enerjide Kooperatif Çalışmaları Önem Kazanıyor... 07.12.2021
Sanko Enerji ‘Marka Görünümü’ Yenilendi ... 07.12.2021
Brisa’dan 3 yeni elektrikli araç şarj istasyonu daha... 07.12.2021
ExxonMobil, Permiyen Havzasında net sıfır emisyon elde etme sözü verdi... 07.12.2021
Saudi Aramco, doğalgaz boru hattı ağındaki %49 hissesini sattı... 07.12.2021
Akaryakıtta denetimler EPDK'nin yetkilendirdiği şirketler aracılığıyla yapılacak... 07.12.2021
UYGAR Tora Malatya Bölge Servisini Tanıyalım... 07.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.