Haber Ekonomi

Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Türkiye KSS Derneği’nden İGDAŞ’a ödül

Güncelleme :29.12.2012

İGDAŞ’ın hazırladığı kamu spotları Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD)  tarafından ödüllendirildi. İGDAŞ, TKSSD’nin düzenlendiği  “İşletme 2023; Cumhuriyetin 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri”nde “Örnek Paydaş İlişkileri” ödülüne layık görüldü. 

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nin “İşletme 2023; Cumhuriyetin 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Ödülleri”nde İGDAŞ, tüm ulusal kanallarda yayınlattığı kamu spotları projesiyle “Örnek Paydaş İlişkileri” ödülüne layık görüldü. TKSSD tarafından her yıl düzenlenen "KSS Çözümleri Pazaryeri" etkinliği bu yıl “İşletme 2023; Cumhuriyetin 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk” başlığı ile Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Türkiye’de 2011 – 2012 döneminde ilk

500’e giren şirketler kurumsal sosyal sorumluluklarının iş süreçlerine dâhil edilmesi konusunda değerlendirildi. Değerlendirmeler sonucunda Türkiye’den 18 şirketin KSS uygulaması “2012 KSS Pazaryeri”nde sergilendi ve ödül kapsamında değerlendirildi. Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (Corporate Responsibility Europe)  ulusal ortaklarından oluşan Jüri, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ödüllerinin sahiplerini belirledi. 

“Kamu spotlarımızla yalnız İstanbulluları değil tüm Türkiye’yi bilgilendirdik” diyen İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan “Kurulduğumuz günden bugüne verdiğimiz hizmette güvenlik unsurunu en üstte tuttuk. Bu amaçla doğalgazın güvenli kullanımına yönelik kamu spotları hazırladık. İki ayrı kamu spotumuz ulusal 35 televizyon kanalında yayınlandı. Kamu spotlarından birinde doğalgazın hiçbir sorun yaşanmadan, güvenli olarak kullanabilmesi için gereken şartlar anlatılırken; diğer spotta, kullanıcının dikkatsizliği sonucunda oluşabilecek herhangi bir problemin acil olarak önlenmesi ve bu dikkatsizliğin can ve mal kaybına neden olmaması için yapılması gerekenleri ele aldık. Kamu spotlarımız Gas&Power Gazetesi tarafından gerçekleştirilen sektörümüzün en önemli buluşmalarından biri olan Türkiye Enerji Zirvesi’nden de gururla dönmemizi sağladı. Altın Vana Doğalgaz Piyasası Başarı Ödülleri’nde doğalgazda güvenlik bilinci oluşturmak amacıyla hayata geçirdiğimiz kamu spotlarımızla Altın Vana Ödülü’nü de kazandık” dedi.

İGDAŞ, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nin üçüncü Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri organizasyonundan da ödülle dönmüştü. Alanında öncü 24 kurumun, sosyal sorumluluk alanında farklı kategorilerde ödül aldığı etkinlikte İstanbul için en büyük çevre projesi olan İGDAŞ, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sürdürülebilirlik Ödülü’ne layık görülmüştü. 

 

Bu haber 3610 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
ATESAN Tora Denizli Bölge Servisini Tanıyalım... 30.11.2021
Enerjisa Enerji EBRD ile 110 milyon dolar karşılığı Türk Lirası Kredi Anlaşması imzaladı... 30.11.2021
Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali için finansman anlaşması imzalandı... 30.11.2021
IVECO T WAY Alman tasarım ödülünü kazandı... 30.11.2021
I-Save özellikli yeni Volvo FH, %10'a varan yakıt tasarrufuyla daha verimli... 30.11.2021
MAN OptiView, ‘2022 European Transport Award for Sustainability’ ödülünü kazandı... 30.11.2021
TANAP'tan, doğal gaz boru hattı geçen yerlere sosyal proje desteği... 30.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.