Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

"Aytemiz Petrol'ün 50. yılını müşterilerimiz ve bayilerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz"

Güncelleme :01.02.2013

PÜİS Onursal Başkanı ve Aytemiz Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aytemiz, yılbaşlarında bayilere gönderdiği mektup geleneğini bu sene de devam ettirdi. Aytemiz Petrol’le ilgili duygu ve düşüncelerini bayilerle paylaşan İsmail Aytemiz, sektörde 50. yılını kutlayan Aytemiz Petrol’ün akaryakıtı insanla buluşturma zincirinin her halkasının hakkını vererek bugünlere gelmiştir dedi.

Bu defa kendimle ve Şirketimiz Aytemiz Petrol ile ilgili duygu ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum diyen PÜİS Onursal Başkanı ve Aytemiz Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aytemiz, çünkü 2013, benim akaryakıt piyasasına girişimin ve Aytemiz Petrol’ün kuruluşunun Ellinci Yılı. O günden bugüne geçen yarım yüzyılı, müşterilerimiz, bayilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte bir aile sıcaklığı içinde yaşadık. Bugün bunun gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.  

Akaryakıt sektöründe, yarım yüzyıl önemli bir süredir. Çünkü petrolün belirleyici enerji kaynağı olmasının tarihi yaklaşık yüzyıl kadardır. Bildiğiniz gibi, petrolün bugünkü önemini kazanması, içten yanmalı motorların icadının bir sonucudur. İçten yanmalı motorlarla donanan ulaşım araçları gelişip çoğaldıkça, petrolün önemi artmıştır. Petrol damarlarımızda dolaşan kan gibi, her geçen gün biraz daha, olmazsa olmaz bir ürün haline gelmiştir.

Demek ki, Aytemiz Petrol, petrol yüzyılının yarısında hizmet vermiş olan bir kuruluştur. 1963 yılında evlere ve bakkallara dökme gazyağı servisi ile faaliyete başlayan Şirketimiz; sırasıyla, fabrikalara ve apartmanlara fuel oil servisi, akaryakıt istasyonları ve dağıtım şirketi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Şu hususun altını çizmek isterim: Aytemiz Petrol, akaryakıtı insanla buluşturma zincirinin her halkasının hakkını vererek bugünlere gelmiştir. Bu gelişmede, akaryakıt tüketicilerinin ve bayilerimizin ilgisi, desteği ve dostlukları ile çalışanlarımızın özverili ve dürüst çalışmaları en büyük dayanağımız olmuştur.   

Diyebiliriz ki, nasıl çağdaş toplumlar enerji ihtiyaçlarının en büyük kısmını akaryakıttan sağlıyorlarsa, biz de Aytemiz Petrol olarak varoluşumuzu ve gelişmemizi müşterilerimizden ve siz bayilerimizden aldığımız pozitif enerjiye borçluyuz.

Sizlerden aldığımız pozitif enerjiyi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, sizlere daha iyi hizmet olarak sunacağımıza inanıyoruz.

Bu inançla, Aytemiz Petrol’ün 50. Yılını müşterilerimiz ve bayilerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

Bu coşkuyla, yeni yılınızı sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizle tebrik ediyor; yeni yılın dünyaya, ülkemize ve sektörümüze hayırlı işler ve helal kazançlar nasip etmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum dedi.

 

 

 

Bu haber 4530 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.