Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

İş birliğinin 7’nci yılında, TEMSA’dan Beşiktaş Futbol Takımı’na yeni araç

Güncelleme :12.11.2021

 Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş JK ile iş birliğini 7’nci yıla taşıyan TEMSA, önümüzdeki dönemde Beşiktaş Futbol Takımı’nı taşıyacak yeni aracını teslim etti.

Türk sporuna destek vermeyi sürdüren TEMSA, Beşiktaş JK ile 7 yıldır süregelen iş birliğini yeni araç teslimiyle taçlandırdı. Süper Lig’in son şampiyonu unvanıyla, bu yıl ülkemizi Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden tek Türk takımı olan Beşiktaş Futbol A Takımı için özel olarak tasarlanan TEMSA Maraton VIP marka araç, Vodafone Park’ta düzenlenen tören ve basın buluşmasıyla Beşiktaş yetkililerine teslim edildi. 

Söz konusu araç, Beşiktaş JK Futbol A Takımı’nın Süper Lig’de ve Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı iç saha maçlarında siyah beyazlılara ulaşım hizmeti verecek. Futbol A Takımı’nın yanında kadın futbol takımı, erkek-kadın basketbol ve hentbol takımlarının da karayolu ulaşım sponsorluğunu üstlenen TEMSA, bu alanda verdiği desteklerde Türk sporunun gelişimine de katkı sunmaya devam ediyor.

BEŞİKTAŞ VE TEMSA, AYNI VİZYONU PAYLAŞAN İKİ KÜRESEL MARKA

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, “TEMSA ve Beşiktaş arasındaki iş birliğinin 7’nci yılındayız. Bu köklü iş birliğinin, böyle başarılı şekilde devam etmesinin en büyük sebeplerinden biri de bu iki kurumun aynı küresel vizyonu, aynı hedefleri paylaşması. Yurt içindeki başarılarının yanında, dünyanın farklı coğrafyalarında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi ilke edinen bu iki markanın yolculuğunun daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz. Türk sporunun gelişimine destek vermek, TEMSA olarak en büyük önceliklerimizden biri. Burada bugün Futbol A Takımımız için tasarladığımız yeni aracımızı yöneticilerimize teslim ettik. Ama bunun dışında da basketbol ve hentbol branşları başta olmak üzere, Beşiktaş’ın kadın ve erkek takımlarının her zaman yanındayız. Aramızdaki bağlar, artık bir sponsorluğun çok ötesinde. Bu yolda Beşiktaş gibi köklü, öncü bir markayla yan yana yürümekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Beşiktaş JK Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mesut Urgancılar, TEMSA ile 7 yıl önce başlayan iş birliklerini devam ettirdiklerini ifade ederken, “118 yıllık tarihi ile Türkiye’nin en köklü spor markası olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak Beşiktaş’ın marka değerine katkı sağlayan tüm sponsorlarımız ile kurumsal birlikteliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Futbol, Basketbol ve Hentbol takımlarımızı TEMSA ile taşıyoruz. Ulaşım sırasında sporcularımızın, antrenörlerimizin güvenliği ve konforu da bizim için hayati konulardan birisidir. Bu nedenle TEMSA ile iş birliğimizi 8. Yılına taşıyoruz. TEMSA Maraton ile futbol, basketbol, hentbol takımlarımızın daha güvenli ve huzurlu bir şekilde seyahat edeceklerini biliyoruz. Sporcularımızı, teknik ekiplerimizi taşıyacak yeni araçlarımızı da bugün burada sizlerle paylaşıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’da deplasmanlarda yollarda üzerinde Beşiktaş armasını taşıyan otobüslerimizi gören taraftarlarımızın ne kadar mutlu olduğunu görüyoruz. Bu mutluluğu hep beraber yaşamaya devam ediyoruz. Yeni araçlarımızın yine şampiyonları, nice kupaları taşıyacağına inancımız tamdır.

Bu haber 739 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
TotalEnergies’in yeni distribütörü Anadolu Neft... 27.01.2022
ABB, Milano şehrinin elektrikli otobüs şebekesine güç veriyor... 27.01.2022
İzocam, kalın yalıtıma dikkat çekiyor ... 27.01.2022
Drone Teknolojisi Rüzgar Enerjisine Yön Vermeye Devam Ediyor... 27.01.2022
Aksa Elektrik, 2021 yılının son çeyreğindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı... 27.01.2022
Tesla, Çin’deki fabrikasında yeni bir model üretmeye hazırlanıyor... 27.01.2022
‘Sanko Enerji Dostluk Turnuvası’ başlıyor... 27.01.2022
Castrol ve Bosch Car Service kampanyasının büyük ödülü sahibini buldu... 27.01.2022
Karadeniz gazında 'üç gemili' çalışma için geri sayım... 27.01.2022
Mobil’den Otomatik Vitesli Araçlara Özel Yeni Şanzıman Yağı!... 27.01.2022
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 47 Memur Alımı İçin Sınav Duyurusu Yaptı... 27.01.2022
Mercedes-Benz Türk Kamyon AR-GE Direktörlüğü’ne yeni bir atama gerçekleştirildi... 27.01.2022
Kesintisiz enerji için karla kaplı arazide görev yapıyorlar... 27.01.2022
Avrupa'nın enerji ihtiyacı Güney Akdeniz'de güneşten sağlanabilir... 27.01.2022
Sanayiciden BOTAŞ’a çağrı: Belirsizlik bir an önce ortadan kaldırılmalı... 27.01.2022
Yüce Auto “En İyi İş Yeri” Ünvanı ile Başarısını Perçinledi ... 27.01.2022
Ford Otosan 2022 Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde puanını yükseltti ... 27.01.2022
Akaryakıt İstasyonlarında Bodrum Kat SEÇ Riskleri ve Önlemleri... 27.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.