Haber Ekonomi

Haberler > Doğalgaz Başlıkları

“Kamu Spotları”İGDAŞ’a Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan ödül getirdi…

Güncelleme :15.05.2013

 İGDAŞ, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği Geleneksel Tüketici Ödülleri’nde Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nün sahibi oldu. 

İGDAŞ, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği 16. Geleneksel Tüketici Ödülleri töreninde “Güvenli Doğalgaz Kullanımına Yönelik Kamu Spotları” projesi ile “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nün sahibi oldu. 28 Mart 2013 Perşembe günü Ankara'da TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu'nda yapılan törende ödülü İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın elinden aldı. 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın bu yıl 16.’sını gerçekleştirdiği “Geleneksel Tüketici Ödülleri”nde müşteri memnuniyet oranı yüzde 95 olan İGDAŞ, “Güvenli Doğalgaz Kullanımına Yönelik Kamu Spotları” projesi ile “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nün sahibi oldu. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın katıldığı törende kurum adına ödülü İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan aldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı “Geleneksel Tüketici Ödülleri”ni tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi amaçlarıyla kurumların 2012 yılı faaliyetlerini dikkate alarak 7 dalda ödül verdi. Ülkemizde tüketici bilincinin oluşması için önemli katkılar sağlayan “Geleneksel Tüketici Ödülleri” bu konuda çalışma yapan kurumları da teşvik ediyor.

İGDAŞ’ın “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü” almasına ilişkin değerlendirmede bulunan İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, “5 milyonu aşkın aboneye hizmet veren bir kuruluş olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”ne layık görülmemiz bizleri gururlandırdı. Bu ödülle birlikte çalışmalarımızın başarısına olan inancımız perçinlendi. Kamu spotları bizim yalnızca hizmet verdiğimiz bölgeyi değil tüm Türkiye’yi hedef alarak hayata geçirdiğimiz bir projeydi. Hazırladığımız iki ayrı kamu spotu ile doğalgazın güvenli kullanımı için dikkat edilmesi gereken noktaları ele aldık. 35 ulusal kanalda yayınlanan bu spotları tüm Türkiye izledi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İGDAŞ’ın tüketici memnuniyetini firma politikası olarak benimsemesi ve buna uygun davranarak onları bilgilendirici bir proje hayata geçirmesi nedeniyle ödül verdi” dedi.

16. Geleneksel Tüketici Ödül Dalları 

A-Radyo- Televizyon Programı Ödülü 

B- Yazılı Basın Tüketici Köşesi Ödülü 

C- Bilinçli Tüketici Ödülü 

D- Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un Uygulanmasında Başarılı Kuruluş Ödülü 

E- Tüketici Memnuniyetini ilke Edinen Firma Ödülü 

F- Bilimsel Çalışma Ödülü 

G- Hizmet Ödülü

 

Bu haber 4176 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Avrupa'daki yer altı depolama tesislerinde bulunan gazın yüzde 23'ü tükendi... 06.12.2021
Merkez Bankası: Enflasyondaki yükselişe en belirgin katkı enerji grubundan... 06.12.2021
Mars Logistics’ten Çalışanlarına Mentorluk Programı... 05.12.2021
TKG Otomotiv Grubu’na Yeni Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi... 05.12.2021
Kademe araçları Clean Eurasia Expo'da sergilendi... 05.12.2021
Otokar’dan Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne 5 Adet KENT LF Teslimatı... 05.12.2021
Kimya Sektöründen Kasım Ayında 2,4 Milyar Dolar İle Rekor İhracat ... 05.12.2021
Akkuyu NGS Sahasında Özel Formatlı “Açık Kapı Günü” Düzenlendi... 05.12.2021
Doğal gazda mesken tarifesi değişmedi... 05.12.2021
LPG Piyasası başvurularında bir dizi değişiklik yapıldı... 05.12.2021
Karsan Pozitif & İletişim Portalı Projesi Ödül Aldı!... 05.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.