Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

KÄSSBOHRER’in ALMANYA’DA MARKA BİLİNİRLİĞİ %95,9

Güncelleme :06.08.2013

 Tanker ve silobas segmentinde Avrupa’nın ilk üç markasından birisi olan Kässbohrer’in Almanya’daki  marka bilinirliliğinin  %95.9 olduğu VerkehrsRundschau dergisi’nin  yaptırdığı araştırmada ortaya çıktı.

Avrupa’nın ağır ticari araç ve lojistik sektörü dergileri arasında saygın bir yere sahip olan sektör dergilerinden “VerkehrsRundschau” ‘nun 2013 İmaj Ödülleri (Image-Ranking 2013) araştırmasında treyler kategorisinde, Kässbohrer’in %95,9 oranında marka bilinirliğine sahip olduğunu açıklandı.

 VerkehrsRundschau dergisi’nin Almanya’da iki yıl da bir gerçekleştirdiği araştırma ticari araçlar sektöründe çekici, treyler, hafif ticari araç, servis, kiralama, lastik ve telematik olmak üzere 7 kategoride yapılmaktadır. 

TNS-Emnid Pazar Araştırma Şirketine yaptırılan ve lojistik sektörü ile endüstri-sanayi alanlarında faaliyet gösteren 400 uzmanın yanıtladığı anketin sonucunda Kässbohrer marka bilinirliğinin, filosunda 10 ve altı araca sahip müşteriler arasında %95,9 oranında olduğu açıklanmıştır.

Kässbohrer Geniş Ürün Gamı ile Avrupa’nın İlk Üç Markasından Biri   

Tanker ve silobas segmentinde Avrupa’nın ilk üç markasından birisi olan Kässbohrer, lowbed segmentinde de Avrupa’nın ilk üç marka arasına yerleşmiş durumdadır.

Kässbohrer; akaryakıt tankerinden silobasa, lowbed’den açık kasa araçlara kadar uzanan geniş ürün gamı ile Avrupa’da müşterisine her iş kolunda pek çok farklı çözümü kolaylıkla sunabilen markadır.

Geniş ürün gamı ile çözüm ortağı olmak Kässbohrer’in aranan ve bilinen markalar sıralamasında ön sıralarda olmasını sağlamaktadır.

 

 

 

 

Bu haber 3974 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.