Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Shell Rimula, iş ortaklarını Prağ'da ağırladı

Güncelleme :19.09.2013

 Prag’ta düzenlenen FIA Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası’nın sponsorluğunu üstlenen Shell Rimula, 180 konuğunu keyifli bir program ile Çek Cumhuriyeti’nde ağırladı. Etkinliğe Türkiye’den de 33 davetli katıldı.

Madeni yağ pazarında Türkiye’de ve dünyada 6 yıldır liderliğini* koruyan Shell’in ağır vasıta motor yağları ürün ailesi Shell Rimula, keyifli bir etkinliğe imza attı. FIA (Uluslararası Otomobil Federasyonu) Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası’nın sponsorluğunu üstlenen Shell Rimula, 180 konuğuna Prag’ta keyifli bir hafta sonu yaşattı. 29 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında düzenlenen geziye Türkiye’den de Shell’in birlikte çalıştığı 30 Mercedes yetkili servis genel müdürü ve Shell Madeni Yağlar distribütörleri katıldı.

  Davetliler, "Hayatınızın Yarışına Katılmaya Prag’a Davetlisiniz” adlı etkinlik için farklı ülkelerden Prag'a geldiler. Güzel bir akşam yemeği ile başlayan Prag gezisinin ikinci ve üçüncü gününde yapılan şehir turları ile Charles Köprüsü, Eski Kent Meydanı ve Astronomik Saat gibi tarihi mekânları keşfettiler. Prag şehrinin güzelliklerinin tadını çıkaran davetliler, Shell Rimula’nın evsahipliğinde şehrin simgelerinden biri olan Troja Kalesi'nde gala yemeğine katıldılar.

Kamyon yarışları nefes kesti

Davetliler, yarış günü Autodrom Most'ta özel olarak kurulan Shell Rimula misafir çadırında ağırlandılar ve 2013 FIA Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası'nı canlı olarak izlediler. Shell Rimula’nın Prag gezisi, heyecan dolu yarışlar ile sona erdi. Shell Rimula Global Marka Müdürü Lee Ming Seow, etkinlikle ilgili şunları söyledi:

“Shell Rimula olarak müşterilerimizin ne kadar fazla çalıştığını ve kamyonlarından beklentilerin ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Tüm konuklarımız, hem Prag şehrinde hem de Avrupa'nın en hızlı kamyonlarını izledikleri Autodrom Most'ta harika bir deneyim yaşadılar. Dünyanın her yerinden gelen müşterilerimiz ile kamyon yarışları deneyimini paylaşmak üzere bir arada bulunmak çok güzeldi."

 

Bu haber 3994 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi: Türkiye 2050’de Yeşil Hidrojen İhraç Edebilir... 07.12.2021
Enerjide Kooperatif Çalışmaları Önem Kazanıyor... 07.12.2021
Sanko Enerji ‘Marka Görünümü’ Yenilendi ... 07.12.2021
Brisa’dan 3 yeni elektrikli araç şarj istasyonu daha... 07.12.2021
ExxonMobil, Permiyen Havzasında net sıfır emisyon elde etme sözü verdi... 07.12.2021
Saudi Aramco, doğalgaz boru hattı ağındaki %49 hissesini sattı... 07.12.2021
Akaryakıtta denetimler EPDK'nin yetkilendirdiği şirketler aracılığıyla yapılacak... 07.12.2021
UYGAR Tora Malatya Bölge Servisini Tanıyalım... 07.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.