Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Castrol, Brezilya'da Düzenlenecek Dünya Futbol Kupası'na Götürüyor!

Güncelleme :21.11.2013

Türkiye madeni yağ pazarının lider markası ve üreticisi Castrol Türkiye, Castrol EDGE Professional ürününün ön plana çıkarıldığı yeni yarışması kapsamında katılımcılara, Brezilya’da düzenlenecek 2014 FIFA Dünya Kupası’nı yerinde izleme fırsatı sunuyor.  www.brezilyayolcusukalmasin.com sitesini ziyaret edenler, bir yandan çekiliş hakkı kazanacakları soruları yanıtlarken, bir yandan da yetkili servislerde müşterilere yapılan Brezilya esintileri taşıyan eğlenceli sürprize ait videoyu da izleyebiliyorlar. Ayrıca çekilişle seçilecek 1 talihli kişi, kendi seçeceği bir arkadaşıyla beraber FIFA 2014 Brezilya Dünya Kupası Final Maçını yerinde izleyecek.

Castrol Türkiye, Castrol EDGE Professional ürünü hakkında bilgi sahibi olan tüketicilerini ödüllendirmek amacıyla başlattığı yeni yarışmasıyla Brezilya’da düzenlenecek olan dünya kupasını yerinde izleme fırsatı sunuyor. www.brezilyayolcusukalmasin.com adresli eğlencelerle dolu web sitesine girip Castrol EDGE Professional ürünüyle ilgili soruları doğru cevaplayanlar çekilişe katılma hakkı

kazanıyorlar. Bununla birlikte soruların yanıtlarıyla ilgili değerli ipuçlarının yetkili servislerinde dağıtılan Castrol EDGE Professional broşürlerinde yer alması da kampanyanın bir diğer yönünü oluşturuyor. www.brezilyayolcusukalmasin.com adresli web sitesini ziyaret edenler ayrıca yetkili servislerde müşterilere yapılan Brezilya esintilileri taşıyan eğlenceli sürprizin videosunu da izleyebiliyorlar. Ayrıca çekilişle seçilecek 1 talihli kişi, kendi seçeceği bir arkadaşıyla beraber FIFA 2014 Brezilya Dünya Kupası Final Maçını yerinde izleyecek. 

 

 

 

 

Bu haber 3427 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.