Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

TIRSAN Cometto’nun Türkiye Distribütörü Oldu

Güncelleme :22.01.2014

TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ‘Tırsan, müşterileri için her zaman en iyi taşımacılık çözümlerini sunmakta, müşterilerinin yararını düşünerek ürün gamını çeşitlendirmekte ve sunduğu hizmetlere yenilerini eklemektedir. Cometto ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin amacı da budur; Türkiye’de proje ve ağır yük taşımacılığı alanında hizmet veren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çözüm ortağı olmak’ dedi.  

 Tırsan, proje ve ağır yük taşımacılığında ürünler sunan Cometto’nun Türkiye distribütörü olmuştur. Cometto’nun İtalya’nın Borgo San Dalmazzo şehrinde bulunan genel merkezinde gerçekleşen törende TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi İffet Türken, Industrie Cometto S.p.A’yı temsilen Bottero Grup kurucusu ve Cometto Onursal Başkanı Leonardo Ghinamo, Cometto Genel Müdürü Ben Paolo Ghinamo ve Cometto Satış Direktörü Monti Giovanni  hazır bulundu. İmzalanan anlaşma ile İtalyan Bottero Grup’a bağlı Industrie Cometto S.p.A’nın Türkiye distribütörü olan Tırsan, proje ve ağır yük taşımacılığında müşterilerine yeni modüler treylerler sunacaktır.

 ‘Ağır Yük ve Proje Taşımacılığında Tüm Çözümler Tırsan’da’ 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ‘Tırsan, müşterileri için her zaman en iyi taşımacılık çözümlerini sunmakta, müşterilerinin yararını düşünerek ürün gamını çeşitlendirmekte ve sunduğu hizmetlere yenilerini eklemektedir. Cometto ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin amacı da budur; Türkiye’de proje ve ağır yük taşımacılığı alanında hizmet veren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çözüm ortağı olmak’ dedi.  

Modüler sistemler, kendinden tahrikli modüller, yeni ekstra alçak modüller gibi yeni sistemlerin pazara sunulacağını bildiren Nuhoğlu ‘1000 ton ve üzerindeki yükleri taşıyabilen yeni modüler treylerlerimiz ile yenilikçi çözümleri ve yüksek performanslı teknolojileri müşterilerimize sunmaya devam ediyor olacağız. Modüler treylerler, standart lowbed ürün gamımıza ek olarak sunacağımız yeni bir gruptur’ dedi.

Bu haber 3053 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.