Haber Ekonomi

Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Azerigaz Üretim Birliği Bursagaz’ı ziyaret etti

Güncelleme :30.01.2014

 Azerigaz Üretim Birliği yöneticileri, Türk enerji sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarıyla adından söz ettiren Bursagaz’ı ziyaret etti.

Azerigaz Üretim Birliği yöneticileri, Türk enerji sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarıyla adından söz ettiren Bursagaz’ı ziyaret etti.

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola ve yönetim ekibinin karşıladığı Azerigaz ÜretimBirliği heyeti, Bursagaz’ın enerji sektörüne ve topluma katma değer sağladığı projeleri hakkında bilgiler aldı. Ziyarete Azerigaz ÜretimBirliği Genel Müdürü Akbar Hajiyev, Azerigaz Üretim Birliği İşletme Müdürü Vagıf Namazov ve Azerigaz Üretim Birliği Gaz Kontrol Müdür Yardımcısı Osman Behbudov katıldı.

İki şirket arasındaki bağı güçlendirmek üzere Bursagaz’a gelen misafirlere SCADA Merkezi’nin gayesi, sağlayacağı yararlar ve teknik bazı bilgiler aktarıldı. 3 milyon Euro’luk yatırımın  sonucu ortaya koyulan SCADA Merkezi ile Bursa halkına güvenli ve kesintisiz doğalgaz hizmeti vereceklerini belirten Tola, şirket olarak yenilikçi, gelişmeye açık olduklarını söyledi.

SCADA gösterisinin ardından misafirler ile birlikte RMS-A, Bilgi Teknolojileri, GIS, SCADA, İşletme ve Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ziyaret edilerek, yapılan uygulamalar hakkında heyete bilgi verildi. Sektöre ve Bursa’ya katma değer sağlamaya devam edeceklerini dile getiren Tola, sosyal sorumluluk projelerine şirket olarak büyük önem verdiklerini, BEBKA desteği ile 61 özel eğitim sınıfını yenilediklerini aktardı.

Misafirperverliği için Bursagaz yetkililerine teşekkür eden Azerigaz Üretim Birliği Genel Müdürü Akbar Hajiyev ise Bursagaz’ı ve Bursagaz çalışanlarını gerçekleştirdikleri örnek çalışmaları için tebrik etti.

Bu haber 3130 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
ATESAN Tora Denizli Bölge Servisini Tanıyalım... 30.11.2021
Enerjisa Enerji EBRD ile 110 milyon dolar karşılığı Türk Lirası Kredi Anlaşması imzaladı... 30.11.2021
Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali için finansman anlaşması imzalandı... 30.11.2021
IVECO T WAY Alman tasarım ödülünü kazandı... 30.11.2021
I-Save özellikli yeni Volvo FH, %10'a varan yakıt tasarrufuyla daha verimli... 30.11.2021
MAN OptiView, ‘2022 European Transport Award for Sustainability’ ödülünü kazandı... 30.11.2021
TANAP'tan, doğal gaz boru hattı geçen yerlere sosyal proje desteği... 30.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.