Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Neymar Jr. Ve Ken Block, Castrol Footkhana Filmimde Kıyasıya Rekabet Ediyor!

Güncelleme :25.04.2014

Castrol, futbol ve motor sporları ikonlarını bir araya getirdi! 2014 FIFA Dünya Kupası™ Resmi Sponsoru ve dünyanın lider madeni yağ markalarından biri olan Castrol, futbolun ve motor sporlarının öncü isimlerini bir araya getirdiği Castrol Footkhana etkinliğiyle yine dikkatleri üzerine çekiyor. castrol.com/Footkhana adresli web sitesi üzerinden yayınlanan filmde futbol ve motor sporları tutkusunu aynı sahada birleştiren Castrol, yeni marka elçisi Brezilyalı yıldız Neymar Jr ile dünya çapında ralli ikonu olan Ken Block’u karşı karşıya getirerek sportif hünerlerini sergilemelerini sağlıyor. 

2014 FİFA Dünya Kupası™ Resmi Sponsoru Castrol, Footkhana adını verdiği bir etkinlikte Neymar Jr ve Ken Block gibi iki efsane sporcuyu bir araya getirerek dikkat çekici bir olaya imza attı. Özel bir online prömiyer ile tüm dünya tarafından aynı anda izlenebilen Footkhana filmini hazırlayan Castrol, Neymar Jr ve Ken Block arasında gerçekleşen sportif bir düelloyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Merakla beklenen filmde, Castrol marka elçisi Neymar Jr’ın liderlik ettiği dünya şampiyonu serbest stil futbolculardan oluşan takım, YouTube’da fenomen olan ünlü gösteri sürücüsü Ken Block’un Castrol’ün en güçlü yağı Castrol EDGE’in kullanıldığı ralli otomobiline karşı mücadele ediyor.

Özel olarak tasarlanmış bir Castrol Footkhana pistinde geçen film, yıldızların birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştığı, kendi alanlarında onları modern öncüler haline getiren becerilerini ve hünerlerini sergiledikleri bir atmosfer sunuyor. Neymar Jr’ın baskı altındaki gücü, Ken’in nefes kesici manevralarla yarıştığı dumanla kaplı pistte otomobilini ustaca kontrol altına alabilme yeteneğiyle yarışıyor. Neymar Jr, Brezilyalıların Temmuz’da Dünya Kupası’nı kazanmalarında çok önemli bir rol oynayacağını umdukları heyecan verici süratini ve kabiliyetini sergiliyor.

Ken Block, olağanüstü goller atmada ve inanılmaz kurtarışlar yapmada üstün hassasiyet ve kontrol sergileyen Neymar Jr’ın performansına meydan okuyor. Neymar Jr’ın serbest stil futbolcusu takım arkadaşları, Castrol Elçisi olan ve iki kez FIFA Dünya Kupası™’nı kazanmış meslektaşları Cafu’nun öncülüğünde, yaratıcı ve oldukça teknik birtakım hünerler sergileyerek bu mücadeleyi eğlenceli bir yakın dövüş müsabakasına dönüştürüyor.

Castrol Global Pazarlama Başkan Yardımcısı A. S. Ramchander ise konuyla ilgili olarak: “Neymar Jr ve Ken Block, kendi alanlarında heyecan verici düzeydeki yeteneklerini ortaya koydular ve onların öncü ruhları ile markamızın öncü ruhu büyük bir sinerji oluşturdu. 2014 FIFA Dünya Kupası sponsorluğumuz Ken’i Neymar Jr ile eşleştirerek Castrol’ün üstün performans, yenilikçilik ve futbol tutkusunu hayata geçirme yönünde mükemmel bir fırsat sunmuştur” dedi.

Brezilya 2014 FIFA Dünya Kupası™ öncesinde hem futbol severleri hem de motor sporları tutkunlarını ortak bir potada buluşturmayı amaçlayan projeyi yakından takip etmek isteyenler, castrol.com/footkhana sitesini ziyaret ederek bu renkli ve sportif filmi izleyebilirler.

Bu haber 3352 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa’dan 3 yeni elektrikli araç şarj istasyonu daha... 07.12.2021
ASİS Otomasyon, OSB Yıldızlarında Üç Kategoride Derece Kazandı ... 07.12.2021
Akaryakıtta denetimler EPDK'nin yetkilendirdiği şirketler aracılığıyla yapılacak... 07.12.2021
ExxonMobil, Permiyen Havzasında net sıfır emisyon elde etme sözü verdi... 07.12.2021
Sanko Enerji ‘Marka Görünümü’ Yenilendi ... 07.12.2021
Enerjide Kooperatif Çalışmaları Önem Kazanıyor... 07.12.2021
SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi: Türkiye 2050’de Yeşil Hidrojen İhraç Edebilir... 07.12.2021
UYGAR Tora Malatya Bölge Servisini Tanıyalım... 07.12.2021
TÜBİTAK SAGE ve DASAL Havacılık Teknolojilerinden Önemli İş Birliği... 07.12.2021
Mercedes-Benz Türk, eğitim programı ile EGO sürücülerini ve teknik personelini yeni araçlara hazırlıyor... 07.12.2021
Saudi Aramco, doğalgaz boru hattı ağındaki %49 hissesini sattı... 07.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.