Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

ExxonMobil enerji sektöründe verimliliği artıracak çözümlerini ICCI 2014’te tanıttı

Güncelleme :29.04.2014

Mobil Endüstriyel Yağlar ekibi, Mobil markalı endüstriyel yağların potansiyel yararlarını anlatmak, distribütörler ve müşterilerle ilişkileri geliştirmek içinTürkiye’nin en büyük Enerji & Çevre Fuarı ve Konferansı’na katıldı. 

Türkiye’nin en büyük Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı olan 20. Uluslararası Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2014, 24-26 Nisan’da İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi. Yaklaşık 16 bin ziyaretçinin takip ettiği fuarda Mobil Endüstriyel Yağlar ekibietkinliğe katılan17 ülkeden 350 firma arasında yer aldı.

ExxonMobil Türkiye Endüstriyel Yağlar Satış Müdürü Emre Noyan’ın liderliğindeki ekip, şirketin Mobil Pegasus Serisi gaz motoru yağları, Mobil DTE 700 Serisi, Mobil DTE 800 Serisi ve Mobil SHCTM 800 Serisi türbin yağları ve Rüzgar sektörüne yönelik Mobil SHCTM Grease 460 WT ve Mobilgear SHC XMP 320 yağlarına odaklanarak ziyaretçilere Mobil yağlarının potansiyel faydalarını anlattı.  

Fuar süresince müşteriler ve distribütörler, Mobil Endüstriyel Yağları’nın sunduğu teknolojik avantajlara ilişkin sorular yöneltme şansına sahip olurken enerji sektörünün önde gelen temsilcileriyle de tanışma olanağını elde ettiler. Bunun yanında saha mühendisi Bahadır Çelik ICCI’da “Gaz Motorlarında Güvenilirliği ve Kullanılabilirliği Artırmak için Gaz Motoru Yağlaması” başlıklı bir sunum yaptı. Verimliliğin maksimize edilmesini, operasyonların güvenli ve sorumlu biçimde yürütülmesini hedefleyen enerji sektöründeki müşterilerin katıldığı ICCI süresince güvenlik ve çevre koruma konuları büyük bir ilgi ile tartışıldı.  

Emre Noyan: “Enerji endüstrisinin önemli organizasyonlarından ICCI’da 7. kez yer almaktan mutluyuz. Bu organizasyon bizler için müşterilerimizle yüz yüze görüşmemiz, önümüzdeki yılda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve önceliklerini anlayabilmemiz konusunda büyük bir fırsat oldu”dedi.

Türkiye’deki enerji sektörüne yüksek performanslı yağlar ve yağlama çözümleri sunan ExxonMobil, müşterileriyle ilişkilerini geliştirmeyi ve onları Mobil Endüstriyel Yağları’nın yararları konusunda eğitmeyi sürdürecek.

Bu haber 3663 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.