Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Yeni Shell Helıx Ultra Ve Shell Pureplus Teknolojisi, Deneyimli Ustalardan Tam Not Aldı

Güncelleme :20.06.2014

Shell Helix Ultra ile Gelecek Bugün Geldi Ekipleri, 12 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında Shell Helix Ultra ve Shell PurePlus Tanıtım Turu kapsamında Türkiye genelinde 15 farklı şehirde oto sanayi ustalarıyla bir araya geldi. Shell PurePlus teknolojisiyle doğalgazdan üretilen tam sentetik motor yağı Shell Helix Ultra ürünleri, deneyimli ustaların büyük beğenisini kazandı.

Madeni yağ pazarında Türkiye’de ve dünyada 7 yıldır liderliğini* koruyan Shell & Turcas, düzenlediği Shell Helix Ultra Tanıtım Turu kapsamında 15 farklı şehirde yüzlerce oto sanayi ustasıyla buluştu. İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Manisa, İzmir, Denizli, Antalya, Ankara, Samsun, Kayseri, Adana, Antep, Diyarbakır ve Elazığ’daki oto sanayilere giden uzman ekipler, deneyimli ustalara eşsiz Shell PurePlus teknolojisiyle doğalgazdan üretilen ve Aktif Temizleme Teknolojisi sayesinde endüstri standartlarının üzerinde temizlik ve koruma sunan  yeni Shell Helix Ultra ürün grubunu tanıttı. 

Shell Helix Ultra ile Gelecek Bugün Geldi Ekipleri’ne 12 Mayıs – 14 Haziran 2014 tarihleri arasındaki etkinlikte, Shell madeni yağlar bölge müdürleri, pazarlama ve teknik departman yetkilileri ile birlikte bölge distribütörü satış ekipleri eşlik etti.  Ustalara Shell Helix Ultra motor yağlarının endüstri standartlarının üzerindeki teknik özellikleri ve faydaları anlatıldı. Broşürler ustalarla paylaşıldı ve ustalara yeni Shell Helix Ultra ürün grubunun ayırd edici özelliklerini anlatan bir film izletildi. Ürün grubu, Türkiye genelinde oto sanayi ustalarının büyük beğenisini kazandı. 

Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni Shell Helix Ultra ürünümüz ve eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi’ni sanayideki ustalarımıza birebir tanıttığımız ülke çapındaki turumuz süresince, ustalardan yılların tecrübesini dinlemek ve onlarla sıcak bir sohbet fırsatını yakaladık. Shell Helix Roadshow aktivitemizi  önümüzdeki senelerde de devam ettirmeyi amaçlıyoruz.”

Shell Helix Ultra ile üstün temizlik, üstün koruma ve yüksek performans bir arada

Shell Madeni Yağlar, yeniden yapılandırdığı Shell Helix Motor Yağları ürün ailesini kısa süre önce Türkiye’de satışa sundu. Shell PurePlus ve Aktif Temizleme Teknolojilerini buluşturan yeni Shell Helix Ultra, motoru tortulara karşı çok daha güçlü korumanın yanında, düşük viskozite, düşük sürtünme performansı ve düşük buharlaşma özellikli formülü sayesinde %3’e varan seviyelerde yakıt ekonomisi sağlıyor. 

PurePlus Teknolojisi ile üretilen Shell Helix Ultra hakkında bilgi almak isteyenler , 444 1 503 müşteri hizmetleri numarasından ve barkodu okutarak Shell Türkiye web sitesinden destek alabiliyorlar. Ayrıca PurePlus Teknolojisi ile üretilen Shell Helix Ultra’yı satın almak isteyenler, Shell akaryakıt istasyonları ve yetkili satıcılarından temin edebilirler.

Shell Helix Ultra’nın Sağladığı Faydalar

Üstün temizlik: Shell Helix Ultra, endüstri standartlarına göre %65 daha iyi piston temizliği sağlıyor1 ve diğer motor yağlarına kıyasla motoru ilk günkü temizliğine en yakın düzeyde tutuyor.2

Üstün koruma: Shell Helix Ultra, yüksek viskozite kararlılığı ile viskoziteyi optimum seviyede tutarak aşınmaya karşı diğer yağlara kıyasla üstün bir koruma sağlar ve motorun ömrünü uzatıyor.3

Yüksek performans: Shell Helix Ultra, sahip olduğu düşük viskozite, düşük sürtünme performansı ve düşük buharlaşma özellikli formülü sayesinde yakıt ekonomisi sağlıyor.

Bu haber 3650 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.