Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Opet Madeni Yağları’nın ortağı Fuchs, 2014 Volkswagen Grup Ödülü’ne layık bulundu

Güncelleme :27.07.2014

Volkswagen Grup’un 18 önemli tedarikçisi arasından seçilerek sektörünün “Dünya Kupası”nı kazanan Fuchs, 2012 yılından beri tam ortaklık sürdürdüğü OPET’le, Türkiye madeni yağ sektörünün lideri olmayı hedefliyor.

Madeni Yağ sektöründe OPET’in tam ortağı olan dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ şirketi Fuchs, önde gelen tedarikçileri arasında yer aldığı Volkswagen Grup’un, “2014 Volkswagen Grup Ödülü”ne layık bulundu. 

Otomotiv endüstrisi için mini bir “Dünya Kupası” olarak değerlendirilen ödül için dünyanın en iyileri arasında yer alan 18 tedarikçi değerlendirildi. Yenilikçi gücü, ürün kalitesi, geliştirme uzmanlıkları ve üstün rekabetçi proje yönetimleri ile öne çıkan Fuchs, ödülünü Almanya - Leipzig’deki Porsche Fabrikası’ndaki düzenlenen törenle aldı. 

Dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ şirketi olan Fuchs Petrolub SE, 50’nin üzerinde ülkede 4 bin çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 100 bin müşterisine özel çözümler üreten Fuchs, özellikle teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla sektöründeki öncü konumunu koruyor. Türkiye faaliyetlerini Opet Fuchs ile 2005 yılında endüstriyel yağlar ürün grubunda başlatan Fuchs, 2012 yılında otomotiv ürünlerini de kapsayan tam ortaklık yapısına geçerek Türkiye’deki yatırımlarını genişletti. 

Opet Fuchs; Opet, Fuchs, Rom, Wynn's, Ford Otosan onaylı FMY, Tofaş onaylı Opar Olio ve Türk Traktör markalı ürünler ile madeni yağ ve oto bakım alanlarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. MAN, Volvo, Mercedes Benz, Ford gibi dünyada saygın motor üreticilerinin onayına sahip olan ürünleri ile tüketicilerin tercihidir.

Resim altı:

Fuchs Petrolub SE Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Fuchs ödülü Volkswagen AG Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Martin Winterkorn ve Satın Alma Biriminden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Francisco Javier Garcia Sanz’ın elinden aldı.

Bu haber 5210 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.