Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora Petrol’den müşteri odaklı bir yaklaşım

Güncelleme :30.09.2014

 Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, ihtiyaçlarını en doğru bir şekilde anlayabilmek, mevcut ürünlerini müşterilere daha hızlı, daha doğru bir şekilde ulaştırmak için Türkiye genelinde bulunan 33 bayinin yanı sıra merkez kadrosunu da güçlendiren Tora Petrol, bu doğrultuda Türkiye’nin farklı bölgelerinde ikamet eden bölge sorumlularını kadrosuna dahil etti. 

Tora Petrol yüksek kaliteli ürünleri ve 120 kişilik kadrosu ile Periyodik Bakımlar, Gilbarco Dispenser, Upp Altyapı İşleri, Thomas Tank Cidar Kontrol Sistemleri, Red Jacket Dalgıç Pompa,Saha Elektrik Uygulamaları, Led Aydınlatmalar, Washtec Yıkama Makinaları, Pcl Hava Su Saati, Vedeer Root Tank Otomasyon Sistemleri, Fıbrelıte Menhol Kapakları,Zva Tabanca Elaflex Hortum, Endüstriyel Projeler alanlarındaki ürün ve hizmetleri ile ana dağıtım şirketlerine,akaryakıt bayilerine ve müteahhit firmalarına çözüm sunmaya devam etmektedir. Bu ürün ve hizmetleri müşterilerimize daha hızlı, daha doğru şekilde ulaştırabilmek için Türkiye genelinde bulunan 33 bayiimizin yanı sıra merkez kadromuza ek olarak müşterilerimize doğrudan ulaşabilmek, ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayabilmek için Türkiye’nin farklı bölgelerinde ikamet eden bölge sorumluları kadromuza dâhil olmuştur. Bölge sorumluları, bölgelerindeki projelerinin projelendirme, keşif, satış işlemlerinin yanı sıra satış sonrası saha kontrollerini ve denetimlerini yapmaktadırlar. Bölgelerindeki Tora bayileri ile koordineli çalışmakta düzenli olarak bayi ziyaretleri yapmaktadırlar. Bölge sorumlularımız, rekabetin son derece arttığı bu ortamda müşteriyi doğru bilgilendirip yatırımlarını yönlendirebilmeleri için birebir bilgilendirmeler ve özel çalışmalar yapmaktadır. Bu bilgilendirmeleri doğru bir şekilde yapabilmeleri için bölge sorumlusu ekibimiz -tüm Tora personel ve bayilerinin olduğu gibi- detaylı bir eğitim sürecinden geçer. Sahaya çıkmadan önce genel merkezimizde ürün ve hizmetler ile detaylı eğitim alan ekibimiz sahada da gerekli eğitimleri alıp gerekli mesleki yeterliliği sağladıktan sonra bölgelerinde çalışmaya başlamıştır. Ayrıca her ay belirlenen tarihlerde merkez ofisimizde düzenlenen toplantılarda, toplantı gündeminin yanı sıra sektörel eğitimler verilerek bölge sorumlularımızın müşterilerimize en güncel ve verimli bilgiyi ulaştırılması sağlanmaktadır. İşimiz gereği tehlikeli bölgelerde çalışma zorunluluğumuz var. Tabi bu çalışmalar sırasında gerekli iş ortamını yaratmadan iş yapmamız söz konusu değildir. Bunlar ise ancak  eğitim ve bilgi paylaşımı düzenli olarak SEÇ,ilk yardım,ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilmektedir.Bölge sorumluları SEÇ denetlemelerine de aktif olarak katılmakta ve projelerinin SEÇ kurallarına uygun yürütülmesine destek vermektedirler.

Tora Petrol, güçlenen kadrosu, yenilikçi anlayışı, Sıfır Kaza prensibi ile sektörün güçlü aktörü olmaya devam edecektir.

Resimler:

Üsteki Toplu Foto: Tüm Satış Ekibi

Diğer Resimler:

 Adana/Ülker Petrol /Ferudun Ülker 

Van / Toravan Nurettin Ergün

Mersin / Yılpomser Önder Yıldırım   

 Antalya İMTEK Metin Uçar&İsmail Kuşdil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 4975 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.