Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Kässbohrer’den Matrix Lojistik’e Low-Bed Filo Teslimatı

Güncelleme :04.11.2014

 Matrix Lojistik, dört tanesi dört dingilli, bir tanesi ise beş dingilli olmak üzere toplam 5 adet uzayabilir Kässbohrer K.SLA serisi low-bed semi-treyleri şirketin Orhanlı tesislerinde düzenlenen törende teslim aldı. Tören Matrix Lojistik Kara Operasyon Müdürü Bekir Demir ve DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu‘nun katılımı ile gerçekleşti.

Matrix Lojistik Kara Operasyon Müdürü Bekir Demir, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Daha önce oto taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketimizde ağır yük taşımacılığı segmentinde de operasyona başlayacağız. Bu nedenle gereksinim duyduğumuz low-bed araçları, sağlam bir başlangıç yapabilmek adına kalitesine güvendiğimiz Kässbohrer’den almayı tercih ettik. Uluslararası alanda faaliyet gösterirken Kässbohrer gibi bir dünya markası ile çalışmak ve yurt dışında da servis ihtiyaçlarımızı tamamıyla karşılayabilecek olmamız da bu alımda etkili oldu.  Kässbohrer araçlarının sağlamlığı ve süregelen karşılıklı memnuniyet verici işbirliğimiz de tercihimizi kolaylaştırmıştır,” dedi.

Merkezi İstanbul‘da bulunan Matrix Lojistik’in Romanya ve Azerbaycan‘da ofisleri bulunmaktadır. Ticari araç ve ağır yük taşımacılığı yapan firma yurtiçi taşımacılığın yanı sıra, uluslararası taşımacılık alanında da lojistik hizmeti vermektedir. 

Kässbohrer’in 4 ve 5 dingilli uzayabilir low-bed semi-treylerleri ağır yük taşımacılığında güvenli performans sağlayacak üzere tasarlanmıştır. 3 kademeli yan genişletme braketi ve 7 farklı kayar rampa seçeneği ile K.SLA serisi low-bed araçlar, operasyonel esnekliği artırırken, gelişmiş yük güvenlik özellikleri ile de, en zorlu çalışma şartlarında dahi yüksek manevra kabiliyeti sunmaktadır.

Bu haber 4772 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.