Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Mobil Delvac 1 Uzun Yol Kaptanlarına “Ağır Vasıta Güvenli Sürüş Eğitimi” Veriyor

Güncelleme :07.01.2015

 • Mobil Delvac 1 ekibi, E ve D sınıfı sürücü belgesi sahiplerine “Ağır Vasıta Güvenli Sürüş Eğitimi” veriyor.

Best FM’in sevilen programcısı Cem Arslan’ın sunduğu “Gazoz Ağacı” programında kendilerine yöneltilen soruyu doğru yanıtlayan ağır vasıta sürücüleri, İstanbul Park’ta “Güvenli Sürüş Eğitimi”ne katılma hakkı kazanıyor.

Mobil Delvac 1TM ekibi ticari araç sürücülerine yönelik güvenli sürüş eğitimi programı başlattı. Mobil Delvac 1, ticari araç motorlarında üstün performans sağlayan sentetik dizel motor yağıdır. Ağır vasıta güvenli sürüş eğitimi, uzun yol kaptanlarının özellikle zorlu kış mevsiminde kaza risklerini azaltmak üzere geliştirildi. 

Best FM’in sevilen programcısı Cem Arslan’ın sunduğu “Gazoz Ağacı” programında kendilerine yöneltilen soruyu doğru yanıtlayan ağır vasıta sürücüleri, İstanbul Park’ta “Güvenli Sürüş Eğitimi”ne katılma hakkı kazanıyor. 

Türkiye’nin çeşitli illerinde kamyon sürücülerine yönelik eğitici ve öğretici ‘Mobil Delvac Dostları’ etkinliklerinin ardından Mobil Delvac 1 ekibi ağır vasıta güvenli sürüş eğitiminin uzun yol kaptanlarının sürüş tarzına olumlu katkı yapmasını bekliyor. 

ExxonMobil Pazarlama Müdürü Gamze Bozkurt, “Bu kampanya bizim için bir sosyal sorumluluk projesi niteliği taşıyor. Uzun yol kaptanlarına trafikte güvenlik ve risklerden korunmak için teorik ve pratik eğitim veriliyor. Mobil Delvac 1 Güvenli Sürüş Eğitimi sayesinde sürücüler, yollardaki riskleri önceden görme ve önlem alma, sürüş tekniklerini geliştirme ve küçük önlemlerle araçlarını nasıl daha ekonomik kullanabileceklerini öğreniyorlar.”

 Sadece E ve D sınıfı sürücü belgesi taşıyan uzun yol kaptanlarının katılabildiği eğitim, teorik ve pratik olarak kaygan pistte sürüş ve doğru frenleme gibi konulara odaklanıyor.

ExxonMobil Fuels, Lubricants & Specialties Marketing Hakkında

ExxonMobil Fuels, Lubricants & Specialties Marketing Company, dünyanın önde gelen yakıt, yağ, asfalt ve özel ürünler pazarlama şirketidir ve dünyanın en büyük baz yağ üreticilerinden biridir.

ExxonMobil, Exxon, Esso, Mobil, Mobil 1, Mobil Delvac 1 ve 1 simgesi Exxon Mobil Corporation (NYSE:XOM) veya iştiraklerinden birinin tescilli markalarıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 3069 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.