Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil bayisi olmak ayrıcalıktır

Güncelleme :04.07.2015

Kadoil, sektörde farklılaşmak ve bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına “Kadoil Bayi Kulübü”nü faaliyete geçirdi.

 350 akaryakıt bayisiyle Türkiye’nin 9. büyük dağıtım şirketi olan Kadoil, bayilerine sunduğu avantajlarla sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Kadoil, sektörde farklılaşmak ve bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına “Kadoil Bayi Kulübü”nü faaliyete geçirdi. 

Ekonomik koşulların zorlaştığı, karlılıkların düştüğü bu dönemdeKadoil holding şirketlerinin finans ve marka gücünü kullanarak sektöründe öncü şirketler ile işbirlikleri gerçekleştiriyor. Enerjiden eğitime, beyaz eşyadan araç kiralamaya kadar geniş bir sektör yelpazesine sahip olan “Kadoil Bayi Kulübü” bayilerine %60’a varan ödeme kolaylıkları sağlıyor. Kampanyaya dâhil şirketlere Kadoil bayisi olduklarını belirten tüm istasyon sahipleri kulübe özel indirimlerden yararlanabiliyorlar. 

Bayi ihtiyaçlarına özel tasarlanmış bu hizmetler ile bayi deneyiminde sektörde farklılaşmayı hedefleyen Kadoil, program kapsamında birçok marka ile işbirliği gerçekleştiriyor. Kadoil bayisi olmakla öncelikli olacağınız şirketler arasında Zorlu Elektrik, Avis, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Halkbank, Eko Sigorta, Garanti Emeklilik, Avivasa, Aras Kargo, Vodafone, Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji, Okan Eğitim Kurumları, Petlas bulunuyor.

Proje ekibi yaptığı açıklamada; “Kadoil bayilerine akaryakıt sektörünün dokuzuncu büyük dağıtım şirketi ile çalışmanın avantajlarını yaşatmak için bir sadakat projesi başlatıyoruz. Bu proje ile en önemli hedefimiz aynı ürün ve hizmete daha uygun koşullarla ulaşabilecek bayilerimizin maliyetlerini düşürmek ve karlılıklarını arttırmak. İnanıyoruz ki bu çalışma uzun yıllar sürecek bir sadakat sürecinin başlangıcı olacaktır. Türkiye’nin her yerinde bulunan 350 bayimize fırsatlar sunmayı prensip haline getiren Kadoil olarak bundan sonra da projelerimize yenilerini ekleyerek aynı hızla devam ediyor olacağız." dedi.

Bayilerinin ana masraf kalemlerini oluşturan giderleri azaltma amacıyla başlatılan kampanya ile ilgili detaylı bilgilere web sitemizden veya kadoilbayi.com/club adresinden ulaşabilirsiniz. 

Bu haber 3154 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi: Türkiye 2050’de Yeşil Hidrojen İhraç Edebilir... 07.12.2021
Enerjide Kooperatif Çalışmaları Önem Kazanıyor... 07.12.2021
Sanko Enerji ‘Marka Görünümü’ Yenilendi ... 07.12.2021
Brisa’dan 3 yeni elektrikli araç şarj istasyonu daha... 07.12.2021
ExxonMobil, Permiyen Havzasında net sıfır emisyon elde etme sözü verdi... 07.12.2021
Saudi Aramco, doğalgaz boru hattı ağındaki %49 hissesini sattı... 07.12.2021
Akaryakıtta denetimler EPDK'nin yetkilendirdiği şirketler aracılığıyla yapılacak... 07.12.2021
UYGAR Tora Malatya Bölge Servisini Tanıyalım... 07.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.