Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

“ CRYOCAN, En hızlı büyüyen 100 Türk şirketinden biri!”

Güncelleme :28.08.2015

*Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 ödülünü alan şirketler arasında bulunan CRYOCAN Genel Müdürü Tekin Urhan, Gebze'de bulunan üretim tesislerinde, dünya piyasalarının ihtiyacını karşılayabilecek yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaptıklarını belirterek özel projelere imza atan, dünyanın saygın üreticilerinden biri konumuna geldiklerini söyledi.

 

Bilişim ve know-how ön planda


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve AllWorld Network iş birliğinde Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri açıklandı. Küresel ölçekte dikkat çekmek için yürütülen "Türkiye 100 Yarışması"nın kazananlarına dün İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenen törenle ödülleri verildi. Törene şirket sahipleri ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Törende bir konuşma yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu 'Başarılı girişimcileri ödüllendirmek, girişimciyi teşvik etmenin en etkili yollarından biridir' dedi.


"URHAN : CRYOCAN' da Ar-Ge ön planda"


LPG, LNG ve Endüstriyel gaz tankerleri ve depolama tankları imalatında dünya çapında bir marka olan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 ödülünü alan şirketler arasında bulunan CRYOCAN Genel Müdürü Tekin Urhan, Gebze'de bulunan üretim tesislerinde, dünya piyasalarının ihtiyacını karşılayabilecek yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaptıklarını belirterek özel projelere imza atan, dünyanın saygın üreticilerinden biri konumuna geldiklerini söyledi. Ödülünü, Kocaeli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ın elinden alan Urhan, know-how ile Ar-Ge yatırımlarını her geçen gün artırdıklarını belirterek, "Dünya çapında rekabet gücümüzü artırarak ilerlemeye büyümeye devam ediyoruz. Bizim için know-how ve Ar-Ge ön planda. Buna ciddi kaynak ayırıyoruz. Firmamız özellikle yeni gelişmekte olan LNG ve LPG piyasalarında, yol gösterici olan, mühendislik birikimini aktaran ve dolayısıyla yeni pazar yaratan bir konumda. 2014 yılının küresel piyasalarda krizle boğuşulan bir yıl olmasına rağmen bu yıl da % 70 ciro artış hedefimiz var. İlk altı ayda bu hedefimize ulaştık.  Yurtdışında üç ayrı ülkede ofis açma planımız var. Bu noktada dünyadaki sayılı ve seçkin firmaların arasında ilk sıralarda olmak ve pazar payımızı hatırı sayılır şekilde yükseltmek uzun vadeli hedefimiz.

Bu ödül hedeflerimize bir adım daha yaklaştığımızın göstergesi


Girişimcilerimizi cesaretlendiren ve heyecanlandıran bu Organizasyonun Türkiye’mize ve Firmamıza vizyon katacağına inanıyor TEPAV ve TOBB yetkililerine aracılığınızla teşekkür ediyorum.. " diye konuştu.

 

 

Bu haber 4188 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.