Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Petrol Ofisi Madeni Yağlar iş ortakları ile gücüne güç katıyor

Güncelleme :14.09.2015

 Madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, sektörünün önde gelen binek araç, ticari araç ve iş makinesi markaları ile iş birliklerini güçlendirerek sürdürüyor.

En ileri teknoloji ile geliştirdiği yüksek performans ve üstün koruma sunan ürünleri ile sektör öncülerinin tercihi olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar, bu yıl da Orijinal Ekipman Üreticileri ile olan iş birliklerini güçlendirmeyi hedefliyor.
 

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, uzun yıllardır binek araç, hafif ticari, ağır vasıta ve iş makinalarına kadar uzanan farklı segmentlerde önde gelen Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile iş birliğini sürdürüyor, yeni ürün ve çözümleriyle yakın iş birlikleri kurmayı hedefliyor. Türkiye’nin en büyük üretim ve dolum tesisine sahip Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın ilk dolum, satış sonrası hizmetler ve teknoloji konusunda iş birliği yaptığı markalar arasında Chevrolet, Opel, Karsan, MAN, Erkunt Traktör, Çukurova İş Makinaları (ÇUMİTAŞ), Hidromek, Hyundai İş Makinaları (HMF), Sanko Makine ve WIRTGEN gibi sektörünün önde gelen markaları yer alıyor.
PETDER 2010-2014 yılları arası verilerine göre, madeni yağ ve kimyasallardan oluşan toplam madeni yağ pazarında 5 yıldır üst üste lider olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar, madeni yağ sektöründeki gücünü, Türkiye'nin ve yakın coğrafyanın kendi alanında en kapsamlı teknoloji üssü olma özelliği taşıyan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi’nden (POTEM) alıyor. En son teknolojilerin dünya ile eş zamanlı takip edildiği, ürün geliştirme ve üretim çalışmalarının yapıldığı POTEM’de, araç ve motor üreticilerinin beklenti ve standartları doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiriliyor. OEM markaları ile yürütülen Ar-GE çalışmalarının yanı sıra ortak düzenlenen pazarlama, satış ve eğitim aktiviteleri, Petrol Ofisi’nin OEM’lerle olan işbirliklerini güçlendiriyor.
 

 

Bu haber 4084 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.