Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Shell Turbo S4 GX ile yüksek verimlilik

Güncelleme :02.10.2015

Shell, üstün koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği sağlayan yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağlarını geliştirerek tüketicilerine sundu
 

Madeni yağ sektörünün 8 yıldır lideri olan Shell, üstün koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği sağlayan yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağlarını geliştirerek tüketicilerine sundu.
İşletmelerde yüksek teknoloji ile üretilmiş türbin sistemlerinin etkin bir şekilde korunması ve yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak için en gelişmiş ve yüksek performanslı türbin yağlarına duyulan gereksinimden yola çıkarak Shell Madeni Yağlar, enerji şirketlerinin ve üretim tesislerinin operasyonlarından optimum performans elde edebilmeleri amacıyla Turbo S4 GX serisi türbin yağlarını geliştirdi.
Doğal gazdan üretilmiş olmasından dolayı ham petrol türevi konvensiyonel mineral türbin yağlarına göre çok daha kararlı bir yapıya sahip olan Turbo S4 GX serisi, özellikle üstün sudan ayrışma performansı, hızlı havayı defetme özelliği, köpük oluşumuna karşı yüksek direnç ve mükemmel filtrenebilme özellikleriyle yeni nesil türbin sistemlerinin çalışma koşullarında optimum performans sağlıyor.
Shell Turbo S4 GX serisi türbin yağları, yük taşıma gereksinimi duyulan dişli kutulu türbinler dahil endüstriyel buhar, hafif ve ağır hizmet gaz türbinleri ve kombine çevrim santrallarında kullanılmak üzere geliştirildi. Ayrıca, sahip olduğu üstün özellikleri sayesinde bazı endüstriyel ekipmanlarda ve turbo kompresörlerde de kullanım imkanı sağlıyor.
Üst seviyede yağlama performansına sahip olan yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağları uzun kullanım ömrü ve bakım maliyetlerinde tasarruf sağlamasının yanı sıra türbinlerin kesintisiz yüksek verimlilikte çalışabilmelerine olanak tanıyor.
Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak, yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağları ile ilgili “Shell olarak hedefimiz her zaman iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak fark yaratan ürünlerlerimizle sektörde öncü bir firma olmak. Devrim yaratan GTL (Gas to Liquids) teknolojimiz ile ilk defa doğal gazdan üretilen Shell Turbo S4 GX türbin yağlarını tüketicilerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.  Yeni Turbo serisinin sağladığı yüksek performans ile işletmelere değer katmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

 

Bu haber 5045 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.