Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Zorlu kış koşullarında aracınızı WashTec ile koruyun

Güncelleme :19.01.2016

WashTec Yüksek Basınçlı Alt Yıkama Sistemi bulunan yıkama makinelerinde aracınızın altı yıkandığında bu kimyasallar da temizleneceğinden dolayı aracınız çürümeden korunur.
 

Zorlu kış koşullarında karayollarında buzlanmanın önüne geçmek için tuz veya çeşitli kimyasallar buzun erime noktası düşürülür. Böylelikle, buz katı halde olması gerektiği halde erimeye başlar. Eğer donmamışsa da, normal koşullarda donması gerektiği sıcaklıkta donmaz.
Ancak bu kimyasallar suyun kimyasal özelliklerini değiştirdiği gibi temas ettikleri yüzeylerin yapılarını da değiştirirler. Aracınız yolda hareket halinde iken bu kimyasallar özellikle aracınızın altına yapışır ve korozyonu hızlandırır. Diğer bir deyişle aracınızın alt kısmı çok erken çürümeye başlar. Bu durum araç üreticileri tarafından da garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır.

WashTec Yüksek Basınçlı Alt Yıkama Sistemi bulunan yıkama makinelerinde aracınızın altı yıkandığında bu kimyasallar da temizleneceğinden dolayı aracınız çürümeden korunur.

WashTec Yüksek Basınçlı Alt Yıkama Sistemi 70 barlık basınç ve hareketli nozzları sayesinde aracın alt yüzeyine yapışmış tüm kir ve kimyasalları temizler. Üstelik bu işlem ortalama 3 – 4 dakika olan yıkama süresine sadece 30 saniye uzatır. Zamanınızdan ayıracağınız 30 saniye aracınızın ömrüne yıllar ekler.

WashTec yatırımlarınızı da korur!


 Su kimyası gereği buz hale geçtiğinde hacimce genişler. Bu durumda boru, valf gibi ekipmanların içerisindeki su donduğunda hasar görür.
Anti-Freeze ünitesi ile yıkama makineniz donma riskinin bulunduğu durumlarda makinenin içerisindeki su ve kimyasalları tahliye ederek olası masrafları ortadan kaldırır, çalışma süresini optimize eder.

Kış koşullarında RainTecs ile ekstra güvenlik!


Washtec, yıllara dayanan tecrübesi ve teknolojiyi bir araya getirerek RainTecs’i üretti.

RainTecs’in “Acrylionic Formülü” sayesinde hem aracınızın boyasındaki mikro çatlaklar onarılarak aracınızın boya ömrü uzatılıyor, hem de zorlu kış koşullarında sileceklerine yardımcı olarak güvenli bir sürüş sunuyor.
RainTecs’in uygulandığı yüzeylerin su tutma özelliği azaldığı için yağmurlu havalarda cama temas eden su damlacıkları sileceğe bile gerek kalmadan kayarak uzaklaşıyor. Bu da yolu görüş kabiliyetinizi artırıyor.

Size en yakın RainTecs özellikli kimyasalları kullanan yıkama makinelerini çağrı merkezimi arayarak öğrenebilirsiniz. TORA Çağrı Merkezi: 0850 2228722
Otomatik Fırçalı Araç Yıkama Makinelerimiz ile ilgili detaylı bilgiye  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

 http://www.torapetrol.com/urunkategori/otomatik-arac-yikama-sistemleri

 

 

Bu haber 6100 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.