Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

CMS'den Opet Fuchs’a ödül

Güncelleme :16.02.2016

Madeni yağ sektörünün önde gelen firmalarından Opet Fuchs başarılı çalışmaları ile Türkiye’nin lider jant üreticisi ve jant ihracatı lideri CMS’nin 2015 yılı Performans Ödülleri’nin kazananı oldu!

 

Türkiye'nin lider, Avrupa'nın önde gelen alüminyum jant üreticisi CMS Grubu, Swissotel Büyük Efes- İzmir’de “İş Ortakları Toplantısı ve Ödül Töreni” gerçekleştirdi.

2004 yılından itibaren tedarikçileriyle yaptığı toplantılar sonrasında sektörünün öncülerini ödüllendiren CMS’nin kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki iş birliği yönünden yapılan değerlendirmelerle verdiği “Sürdürülebilir İyileştirme ve Destek ” ödülüne ise Opet Fuchs layık görüldü.

Opet Fuchs adına ödülü Endüstriyel Satışlar Grup Müdürü  Ahmet Oral aldı. 2007 yılından itibaren CMS ile birçok alanda iyileştirme çalışmaları yürütülmekte olduğunu belirten Oral,  “Yaklaşık 10 senedir CMS ile birlikte her zaman süreçleri iyileştirmek ve verimliliği arttırmak için çalıştık. Bu amaç için bizlere gerekli olanakları sağlamış ve tüm destekleri vermiş olan CMS’ye tekrar teşekkür ediyorum. Bu ödül önce hedef koymanın ve sonrasında da bu hedefe ulaşmak için verilen çabanın ve emeklerin sonucudur. Ödülün içeriğindeki “Sürdürülebilir” kelimesi ise her zaman bizlere gelecek için sorumluluk yüklemektedir.

2016 yılı başında imzaladığımız anlaşma ile 3 sene daha CMS’nin en büyük yağ tedarikçisi olarak seçildik. Ar&Ge desteğimiz, müşteri odaklılığımız ve aynı sorumluluk bilinci ile daha fazla verimlilik sağlamak bundan sonraki yıllar içerisinde öncelikli hedefimiz olacaktır.” şeklinde konuştu.

CMS Yönetim Kurulu Başkanı Berat Ösen, CMS Ceo’su ve Genel Müdürlerin konuşmalarının gerçekleştiği ödül töreninin diğer kazanan firmaları KMS TEKNİK, MARS LOJİSTİK ve CHEMETALL oldu.

Bu haber 7937 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.