Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

İnterpet’e en özel iş ortağı ödülü

Güncelleme :17.03.2016

Franklin Fueling Systems “2015 yılı Çok Özel İş Ortağı” ödülünü İnterpet’e verdi. Ödülü Interpet Genel Müdürü Bekir Aluç'a Franklin EMEA Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Peter van der Gaag takdim etti.

 

İnterpet,  Franklin Fueling Systems’ten “2015 yılı Çok Özel İş Ortağı” ödülünü aldı. Ödülü, tüm Interpet yönetimi ve Franklin Fraklin Fueling Systems Orta Doğu ve Batı Asya Satış Direktörü Fevzi Apaydın da bulunduğu toplantıda, Interpet Genel Müdürü Bekir Aluç'a Franklin EMEA Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Peter van der Gaag takdim etti.

Konuyla ilgili olarak İnterpet İş Geliştirme Müdürü Tüten Aluç ve Franklin Fraklin Fueling Systems Orta Doğu ve Batı Asya Satış Direktörü Fevzi Apaydın'ın görüşleri şöyle:

“Aldığınız ödülü ve Fraklin Fueling Systems’le olan iş ortaklığınızı değerlendirebilir misiniz?”
Tüten Aluç-İnterpet:

Franklin'den peşpeşe 3. sünü aldığımız bu "Çok Özel iş Ortağı" ödülü iki firmanın istikrarlı bir şekilde büyüyen stratejik ortaklığının bir göstergesi olduğu kadar Franklin'in firmamıza verdiği değeri göstermesi açısından da çok önemli bir ödüldür.

Bu herhangi bir distribütörlük ödülü değil, aynı hedefe doğru ortak hareketin ifadesi olan iş ortaklığı ödülü. Bu ödülü anlamlı kılan şey performansımızın sadece satış rakamlarıyla değil aynı zamanda sektörün hizmetine sunduğumuz yeni Franklin çözümleriyle de değerlendirilmesidir. Doğru çözümleri doğru fiyat politikaları ve doğru uygulamalar ile sektörümüzün hizmetine sunarak bu işbirliğini büyütmeye devam edeceğiz.   

İnterpet olarak 2016 yılı hedeflerinizi ve öngörülerinizi öğrenebilir miyiz?

İnterpet özellikle 2015 yılı içerisinde hizmete sunduğu ve uygulamasını yaptığı Franklin Fueling'e ait Elektronik Hat Kaçak Tespit Sistemi ile önemli bir Franklin çözümünü daha sektörle buluşturdu.  Bu yılın başında kurmuş olduğumuz Alarm Yönetim Sistemi ile de bu hizmeti çok daha ileri bir boyuta taşıyoruz. Artık petrol şirketleri, istasyon sahipleri veya bu sisteme yatırım yapan her kim var ise anlık olarak bu alarmlardan haberdar olabilecek ve hızlı Interpet servis hizmetleriyle alarmlara müdahale edebilecek.  Aynı zamanda istasyondan gelen tüm test verilerini online olarak görebilecek veya elektronik ortamda mail yoluyla alabilecek.

Aynı hizmet kalitesini yine Franklin'in Çift Cidar Arası Denetim sistemi ile de yine sektörün hizmetine sunuyor olacağız. Tıpkı hat kaçaklarında olduğu gibi, çift cidar arası kaçaklarda da ilgili kişiler anında haberdar olabilecek, düzenli raporlar alabilecek ve hızlı İnterpet servisiyle alarm durumlarına müdahale edebilecek.

Çevre yasaları ile birlikte artık sürekli denetim olanağı sağlayan sistemler her zamankinden daha revaçta olacaktır.   Bu konuda dünya lideri olan Franklin'in tüm bilgi birikimini ve çözümlerini artan hızda sektörümüzün hizmetine sunmaya devam edeceğiz.  Bu anlamda önemli bir katma değer yaratacağımızı düşünüyorum.

Geleceğe, daha gelişmiş sistemlere yatırım yaparak büyümeye devam edeceğiz. Bu anlamda sektörümüzde uygulanabilir tüm yenilikleri sürekli olarak araştırmaya ve ülkemize getirtmeye ara vermeden devam edeceğiz.

“İnterpet çok nadide bir iş ortağımızdır”
“2015 Yılı Çok Özel İş Ortağı” ödülünü Interpet’e verme sebepleriniz nelerdir?


Fevzi Apaydın - Franklin Fueling:
 Birlikte çalışmaya başladığımız 2010 yılından beir Interpet Türkiye’deki Pazar payımızın artmasında çok önemli bir rol üstelenmiştir. Bu rol dahilinde İnterpet Franklin Fueling System için çok nadide bir iş ortağı olmuştur. Aramızdaki işbirliği her geçen yıl daha ileri boyutlara ulaşmıştır. Bu sayede sadece FE-Petro dalgıç pompalar konusunda başlayan çalışmalarımız bugün Franklin Fueling Systems ürün gamının nerede ise tamamına yayılmıştır. Özellikle çevre koruma ve kaçak kontrolü konusunda yaptığımız çalışmalar bizi Türkiye pazarında çok ayrıcalıklı bir yere taşımıştır.Ayrıca bütün bu gelişmeler yaşanırken FFS Interpet ile sıfır sorun düzeyinde çalışmalarını yürütmüştür. Tüm bunlar ve İnterpet’in muhteşem vizyonu bizim bu nadide ödülü vermemizin nedenlerini oluşturmuştur.

Fraklin Fueling Systems “çok özel iş ortağı” ödülünü hangi kriterler çerçevesinde veriyor?

 Bu ödül çok özel bir ödül olup, sadece satış rakamlarına göre verilmemektedir. Bu ödül verilirken söz konusu iş ortağımızın uzun vadeli vizyonu, pazara yaklaşımı, ortaklığımıza bakış açısı, müşterilerine yaklaşımı ve sunduğu toplam değer esas alınmaktadır.

Bu haber 5884 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.