Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

PETRONAS Türkiye’deki ilk Amiral Gemisini açtı

Güncelleme :20.05.2016

PETRONAS’ın ilk markalı serivisi için PETRONAS ile Model Otomotiv ortaklığı
 

PETRONAS Malezya ulusal petrol şirketinin global yağlar üretim ve pazarlama kolu olan PETRONAS Lubricants International (PLI), Niğde’de kendi Amiral Gemisi olan PETRONAS markalı serivisini açtığını açıkladı. PLI’ ın Türkiye’de türünün ilki olan PETRONAS markalı servisi, PLI’ın özel servisler için geliştirdiği yeni müşteri değer teklifini sunan örnek bir servis olmakla beraber, Avrupa çapında önümüzdeki beş yıl içinde PETRONAS markalı servisler olarak geliştirilecek olan diğer 3500 servisin oluşturacağı geniş bir ağın parçası olacak.
 
Niğde’deki yeni PETRONAS markalı servis ve gelecekteki PETRONAS markalı servisler, bölge genelinde PETRONAS markasını temsil etmek ve markanın bilinirliğini artırmak ve akabinde PLI’ ın markalarının marka değerini ve tekliflerini daha ileriye taşımak amacıyla kurulmakta. Niğde’ deki Amiral Gemisi, orijinal servis tasarımının ala elementleri ve yerleşim özelliklerini devam ettirirken, özel servislerin iş ihtiyaçlarını ve artan isteklerini karşılamak üzere ihtiyaca göre düzenledi.
 
PLI Avrupa Bölgesi Başkanı Alessandro Orsini
“Türkiye PLI Avrupa için kilit bir pazar. Bizim ana hedefimiz, müşterilerimize teknolojik olarak ileri seviyedeki ürünlerimiz ve servislerimiz aracılığıyla birinci sınıf çözümler ve uzmanlık sunmak. Servis ortaklarımız ile yakın çalışarak, son müşterinin emin olduğu ve tüm otomotiv motor bakımı konusunda güvenebileceği, güvenilir uzmanlar olmayı umut ediyoruz” dedi.
 
PETRONAS markalı sevisleri, en önemli PLI markalarından bir tanesinin vitrinidir: PETRONAS Syntium: MERCEDES AMG PETRONAS (MAMGP) Formula 1 takımı tarafından kullanılan motor yağı. PETRONAS, Formula 1’ de 20 yıllık gelişen teknik deneyim ile, en zorlu sürüş şartları altında bile optimum motor performansı sunmak da dahil MAMGP Formula 1 takımı için cazip formüller geliştirdi.
 
Markalı servisin önemli bir alanı, yağ değişim işlemi sırasında müşterilere teknik değer katmak için PETRONAS Syntium köşesi olarak şekillendirildi. Yeni köşe, PLI ürünlerinin arkasındaki teknoloji hakkında müşteriyi eğitmeyi ve yağ değişimi sırasında, müşteriye sunulan benzersiz katma değerli hizmetler aracılığı ile PLI’ın eşsiz teklifini kuvvetlendiren teknik uzmanlığı sergilemeyi amaçlamaktadır. Bu köşe ayrıca, mekanikçiler tarafından daha etkin hizmet verilmesine imkan sağlamak için son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır.
 
Petronas’ın distribütörlerinden olan Model Otomotiv’e ait olan bu servis aynı zamanda tek çatı altında, sıfır araç satışı, ikinci el satış, servis, yedek parka ve oto ekspertiz hizmetleri de sunmaktadır.
 
Alessandro Orsini “Amacımız, en gelişmiş teknik araçlar ve son teknoloji ekipmanları kullanarak, yağ değişimi gibi ana ve temel faaliyetlerin arakasındaki teknoloji ve inceliği göstermek. Bu, motor bakımı ile ilgili müşteriyi eğitmemize ve uzmanlığımızı ve Avrupa çapındaki teknolojik olarak ileri seviyedeki ürün yelpazemizi kuvvetlendirmemize olanak sağlayacak katma değer hizmetidir” dedi.
 

 

Bu haber 9837 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.