Haber Ekonomi

Haberler > Otomotiv-Lastik Başlıkları

Garenta Kayserili işadamlarına sektöründeki trendleri anlattı

Güncelleme :07.10.2016

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor'un bünyesinde uzun ve kısa dönem araç kiralama hizmeti veren Garenta, Kayseri’de yapılan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu'ya ana sponsor olarak destek veriyor. Türkiye'nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İPZ kapsamında kente özel bir kampanya da başlatan Garenta, ilk defa online uzun dönem araç kiralayan Kayserililere 31 Ekim’e kadar yüzde 5 indirim uygulayacak.
 

Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta, 6 Ekim’de Kayseri’de gerçekleştirilen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin (İPZ) ana sponsoru oldu.
Marketing Türkiye ve Marketing Management Institute tarafından düzenlenen ve Kayseri iş dünyasının büyük ilgi gösterdiği etkinliğe katılan Garenta, son dönemde dünyada ve Türkiye’de trend haline gelen “paylaşım ekonomisi ve araç kiralama sektörü”nü, GarentaDAY Satış Direktörü Yutkun Tok’un sunumuyla değerlendirdi.
Garenta bu zirve kapsamında Kayseri’de uzun dönem araç kiralamak isteyenler için özel bir kampanya da başlattı. 31 Ekim’e kadar www.garentapro.com web sitesinden ilk defa online uzun dönem araç kiralayan Kayserililer, boşluksuz “fırsatkayseride” kodunu girerek yüzde 5 indirimden faydalanabilecek.

Garenta hayatı kolaylaştırıyor
Garenta, uzun dönem kiralama markası GarentaPRO ile kurumsal firmaların yanı sıra bireysel ihtiyaçlar için de çözümler geliştirerek, geniş bir müşteri profiline hizmet veriyor. GarentaPRO, Türkiye’de bir ilk olan online kiralama sistemi ile müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor. Ayrıca yeni kurulan şirketlere uzun dönem araç kiralama ve çoklu kredi kartı ile 9 taksit imkanı sunan GarentaPRO; esnek para birimi, uygun ödeme koşulları ile müşterilerinin maliyet kalemlerine de büyük önem veriyor.
GarentaDAY, aralarında Kayseri’nin de olduğu 16 lokasyondaki şubeleriyle, kısa dönem araç kiralama deneyimini yeni nesil hizmet anlayışıyla müşterileriyle buluşturuyor.

Bu haber 5813 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
İGA (İstanbul Grand Airport) ECC Binası Yakıt Tesisatı TORA İş birliği İle Yapıldı... 21.09.2020
Türkiye Petrolleri’nden Gaziantep ve Osmaniye’ye 5 Yeni İstasyon ... 21.09.2020
LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilmesi için neler gerekli?... 19.09.2020
Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu... 19.09.2020
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.