Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

DAF Tayvan'da 5.000’inci, DAF kamyonu üretmiştir

Güncelleme :16.01.2017

DAF Kamyon, Tayvan'da etkileyici bir büyüme yaşıyor. 5.000'inci kamyon, Dadu fabrikasının açılmasından on yıl sonra montaj hattından inmiştir. DAF, 12 ton + segmentinde neredeyse% 30'luk bir pazar payına sahip olan Tayvan'da, Asya dışındaki kamyon markaları arasında tartışmasız pazar lideri konumundadır.

 

DAF Kamyon, her hafta popüler LF, CF ve XF105 serisinin bileşenlerini Eindhoven ve Leyland'deki fabrikalarından Tayvan'a gönderiyor. Burada ortağı olan Formosa Plastik Grubu, günde dört kamyon üretir. Tüm araçlar, son derece güvenilir ve ekonomik Euro 5 PACCAR motorlarla güçlendirilmiştir. İki yıl önce, Dadu'daki ultra modern montaj hattı, Tayvan'daki DAF kamyonlara yönelik artan talebi karşılamak için önemli ölçüde genişletildi.

"DAF kamyonlarının Tayvan'da üretimi, Hollanda ve İngiltere'deki üretim hatlarından çıkan kamyonlarla aynı kalite düzeyindedir" diyor DAF'de güneydoğu Asya'da satış yapmaktan sorumlu Geert van Genugten. "5.000’inci Tayvanlı DAF kamyon, kağıt endüstrisi için ham maddelerin taşınması için kullanılacak bir CF 85.410 çekici serisidir."

"Kilometre başına maliyet endüstri standardını belirliyor"
Benzersiz kalite, düşük yakıt tüketimi ile birleşince, Tayvanlı taşımacılık operatörleri çok değer veriyor. Formosa Plastik Grubu Başkanı ve Direktörü Wilfred Wang, DAF'ın Tayvan'daki başarısını nasıl olduğunu açıklıyor: "DAF kamyonlarının kilometrelerce üstün güvenilirliği ve düşük maliyeti endüstride standardı belirliyor". "Ayrıca, adada kısa sürede sıkı bir DAF bayileri ağı kuruldu ve en kaliteli servis ve parça temini sağlandı" dedi.
 
DAF DNA'nın bilinçli seçimi

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Richard Zink, Tayvan kamyon pazarının DAF'ı nasıl yüreklerine götürdüğünü şöyle anlattı: "Formosa Plastik Grubu ile ortaklığımızdan gerçekten gurur duyuyoruz. Müşterinin beklentilerini aşan olağan üstü kamyonları birlikte inşa ediyoruz. Tanınmış Tayvanlı nakliye şirketleri de DAF'i daha çok tercih ediyorlar, Dünyanın geri kalanında olduğu gibi, DNA'mızı bilinçli olarak tercih ediyorlar. Benzeri görülmemiş kalite, düşük toplam sahip olma maliyeti, en yüksek çalışma süresi ve sürücü için endüstri lideri ve konfor. "

 

Bu haber 3150 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.