Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Orpak’ı Gilbarco satın aldı

Güncelleme :18.05.2017

Orpak’ı satın alan Gilbarco, Yüksek Büyüme Piyasaları Portföyünü Genişletiyor


 

Gilbarco Veeder-Root, kapanışa ilişkin alışılmış şartlara tabi olan Orpak Systems Limited'i satın almak için kesin bir anlaşma imzaladı.

Merkezi İsrail'in Bnei Brak kentinde bulunan Orpak, petrol şirketleri ve ticari filolar için kapsamlı teknoloji çözümleri sunmaktadır.
 
Orpak, yirmi beş yılı aşkın tecrübeye ve gelişmekte olan piyasalardaki farklı müşteri ihtiyaçlarına başarılı bir yenilik ve adaptasyona ilişkin küresel bir geçmişe sahiptir. Orpak, kombine şirketin perakende ve ticari yakıt ikmali işlemleri için en yenilikçi ve en kapsamlı sistem paketini sunmasına izin verecek şekilde Gilbarco Veeder-Root'un perakende ve ticari yakıt faaliyetleriyle güçlerini birleştiriyor.

Satın alma, Gilbarco'nun yüksek büyüme pazarlarındaki varlığını genişletme ve Orpak'ın teknolojilerini istasyon ve filo yönetim sistemlerini otomatikleştirmeye göre artırma taahhüdünde bulundu. "Orpak gelecekteki büyüme motorumuzun önemli bir parçasıdır.


Orpak ekibi Gilbarco Veeder-Root ailesine değerli uzmanlık getiriyor, bu da teknolojideki ilerlemeleri hızlandırmamızı sağlıyor "diyen Gilbarco Veeder-Root Başkanı Martin Gafinowitz,  "Ayrıca, çok yetenekli iştirakçi ekipleri, kaliteli bir operasyon ve güçlü bir müşteri portföyü sunarak hizmet vermeyi umuyoruz" dedi.

Orpak Başkanı ve CEO'su Shay Bakfan
, "Gilbarco yıllardır önemli bir Orpak ortağı oldu. Bu birleşme, Orpak için bir adım ve Gilbarco Veeder-Root aracılığıyla erişimimizi arttırmak için mükemmel bir fırsat ve benzersiz değerimizi daha fazla pazara getiriyor "dedi.

Gafinowitz şunları ekledi: "Orpak, Gilbarco Veeder-Root'un teknoloji lideri konumunu güçlendirmesine yardımcı oluyor. Amacımıza ulaşmamıza yardımcı olması için Shay ve Orpak liderlik ekibi ile yakından çalışmak için sabırsızlanıyoruz. "

Orpak, Orpak adını koruyacak olan yeni bir bölükte Gilbarco'nun örgütünün bir parçası olacak. Bölüm İsrail'deki mevcut tesisinden ve dünyadaki iştiraklerden faaliyete devam edecektir.

GILBARCO VEEDER-ROOT HAKKINDA


Gilbarco Veeder-Root, perakende ve ticari yakıt ikmal işlemleri için dünya çapındaki teknoloji lideridir. Avludan kolaylık mağazasına ve merkez büroya kadar geniş kapsamlı entegre çözümler yelpazesi sunmaktadır. 150 yılı aşkın bir süredir Gilbarco, uzun vadeli bir ortaklık, uzlaşmaz destek ve güvenilirliği kanıtlayarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Gilbarco, ABD'deki en iyi 20 marketten 19 kişinin iş hedeflerini desteklemekte ve alt satırları en üst düzeye çıkarmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.gilbarco.com adresini ziyaret edin.

ORPAK SİSTEMLERİ HAKKINDA


Orpak Systems, petrol şirketlerine ve ticari filolarına kapsamlı çözümler sunarak karlılığı artırıyor ve performansı öncüden merkeze kadar optimize ediyor. Şirketin donanımı, yazılımı ve hizmetleri, tek yakıt işlemi, perakende şebeke optimizasyonu veya işletme analizi gibi tüm perakende yakıt ağı ve filo yönetimi değer zincirlerini geliştirmektedir. Orpak, 25 yıllık başarılı ve yenilikçi sicili vardır. Geniş uçtan-uca projelerin hızla devreye sokulmasıyla bilinen alanıyla kanıtlanmış ürünleri, 60 ülkede 35.000'den fazla servis istasyonuna ve 7 milyon araça kurulmuştur. Orpak çözümleri uluslararası yan kuruluşlar ağı ve katma değerli iş ortakları aracılığıyla dağıtılıyor. 

 

Bu haber 4295 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.