Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Akaryakıt sektörünün A.L.F.A.’sı Shell & Turcas oldu

Güncelleme :01.06.2017

 Shell & Turcas, A.L.F.A. Awards’da, üst üste ikinci kez akaryakıt sektöründe müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi.

 

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta kazananlar Kemer Country Club’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu. Araştırma metodolojisi ve saha çalışması için 64 bin kullanıcısı bulunan “Türkiye’nin Sesi Paneli” üzerinden Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen A.L.F.A Awards’ta, deneyimi en iyi yaşatan markalar belirlendi. Shell, akaryakıt kategorisinde 2016’da olduğu gibi bu yıl da müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi. 

Alınan ödül ile ilgili bir açıklama yapan Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için hizmetlerinin skalasını genişletip farklılaşma yolunda büyük adımlar attıklarını dile getirerek: “90 yılı aşkın bir süredir her gün büyük bir hizmet aşkıyla Shell istasyonlarına uğrayan 1 milyonu aşkın misafirimizin mutluluğu için çalışıyoruz. Türkiye’deki tüketici istekleri ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayabilmek ve onların yolculuklarını keyifli hale getirmek için çalışmalarımız durmadan devam ediyor. Bizi farklılaştıran çalışmalarımızın A.L.F.A Awards’ta iki yıl üst üste tasdik edilmiş olmasından gurur duyuyorum,” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bizim için müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimler büyük önem taşıyor. Müşterilerimizin, hizmetimiz ve ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerini değerlendiriyoruz ve hizmet kalitemizin sürekli olarak yükselmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üst üste iki kez aldığımız A.L.F.A Ödülü de müşteri deneyimini Türkiye’nin bir ucundan diğerine ve her gün daha üst seviyeye çıkarmak için durmaksızın yürüttüğümüz çalışmaların bir sonucu. Bu ödülü almamızda müşteri hizmetleri, pazarlama ekipleri ve operasyon gibi tüm Shell & Turcas çalışanlarının katkısı bulunuyor. Bu nedenle bizim için değeri bir kat daha fazla. Tüm çalışma arkadaşlarıma da emekleri için teşekkür ediyorum.” 

Shell & Turcas, Türkiye’deki 1000’i aşkın Shell istasyonunda, günde yaklaşık 1 milyondan fazla kişiye, yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyor. Bu hizmetler arasında Shell Select marketler, çocuk tuvaletleri ve Shell Mobil Uygulaması da yer alıyor. Çekirdekten çekilmiş kahve, fırın ürünleri, özel şeflerle çalışılıp tasarlanan yepyeni lezzetlerdeki taze sandviçler dahil 11 kategorideki yaklaşık 1500 farklı ürün Shell Select marketlerde bulunabiliyor. Çocuk tuvaletleriyle Shell, yetişkin misafirlerin olduğu gibi, çocuk misafirlerin de Shell’deki deneyimlerini keyifli kılmaya çalışıyor. Shell Mobil Uygulaması ise, seçili Shell Select market olan istasyonlarda, Shell Mobil Uygulaması’ndan “Aracınıza Sipariş Verin” özelliğini seçen kullanıcılar, akıllı telefonlarından sandviçten tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, sıcak ve soğuk içeceklere kadar 4 kategoride 20’den fazla ürün çeşidini sipariş verebiliyor. Saniyeler içinde verilen sipariş, ortalama dört  dakika içinde hazırlanıyor ve market çalışanları tarafından araca teslim ediliyor. Siparişin ödemesi ise sipariş esnasında belirtilen şekliyle nakit ya da kredi kartı ile yapılabiliyor.

Bu haber 2568 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.