Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora’nın profesyonel tank temizliği Alpet’i yine memnun etti

Güncelleme :25.07.2017

Tora, Alpet istasyonlarında bulunan akaryakıt tankları için gerçekleştirdiği periyodik bakım ile tanklarda çürümeye yol açabilecek, zehirli gaz çıkabilecek ve tehlike arz eden tortuların imha edilmelerini sağlamaktadır.
 

Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşu Alpet, Kuzey Kıbrıs geneline yayılmış istasyon ağı genelinde periyodik olarak tank temizliği gerçekleştirmektedir. Tora, Alpet istasyonlarında bulunan akaryakıt tankları için gerçekleştirdiği  periyodik bakım ile tanklarda çürümeye yol açabilecek, zehirli gaz çıkabilecek ve tehlike arz eden tortuların imha edilmelerini sağlamaktadır.


Tora Bakım Müdürü, Yıldırım Durmuş, akaryakıt tanklarında kirliliklerin meydana gelebileceğini, bu yüzden akaryakıt istasyonlarında ekibiyle düzenli olarak akaryakıt tank temizliği gerçekleştirdiklerini belirtmiştir. Tank kirliliğin sebebi gece ve gündüz sıcaklık farklılıklarından ve tankın içindeki yakıtların kimyasal tepkilerinden kaynaklanabilmektedir, müşteriye kirli yakıtın gitmesini engellemek için tankların düzenli olarak bakımdan geçmeleri şarttır.  Tank temizliği sayesinde akaryakıt tankının ömrü artmakta, araç ve pompa arızaların önüne geçilmekte, otomasyon sistemleri ve tanklardan yakıtı pompaya taşıyan motorun zarar görmesi engellenmektedir.
Kuzey Kıbrıs Göçmenköy’de, Alpet - Autosat Petrol istasyonunda, Tora tarafından gerçekleştirilen akaryakıt tank temizliği sonrası Mehmet Fatih Toprak, Alpet Kıbrıs Müdürü her konuda bayilerinin yanında olduğunu belirterek, Tora’nın senede 2 kere Alpet istasyonlarında tank temizliği gerçekleştirildiğini söylemiştir. Benzin istasyonunun ortaklarından Niyazi Harmandağlı ise “Kaliteli yakıt çok önemli” diyerek tank temizliği konusunda Tora ve Alpet’in çok dikkatli davrandığını, bu durumdan da müşterilerin çok memnun kaldıklarını belirtmiştir. “Tank temizliğini yapmaya, kaliteli ve emniyetli ürün satmaya devam edeceğiz” diyerek cümlesini sonlandıran Niyazi Harmandağlı, Tora’nın bu işte ne kadar özenli ve dikkatli çalıştığını, Tora bakım ekibinin tank temizliği sırasında ve sonrasında kusursuz bir iş başardığını vurgulamıştır.


Tank temizliği gerçekleştirildikten sonra ayrılan tortuları özel bir şekilde muhafaza edilerek, doğaya karıştırmadan tankerlerle götürüp imha edilmektedir. Doğaya zarar vermeden, yapılan tank temizliği ile Alpet istasyonları temiz ve tehlikeden arındırılmış bir şekilde bırakılmaktadır. Tora’nın verdiği bu hizmet son derece dikkatli ve kaliteli malzemelerle yapılmakta, herhangi bir hataya ya da soruna yol açabilecek tüm unsurları minimum seviyede tutmakta, tank bakımı risksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Akaryakıt tank temizliği yakıt kalitesindeki istikrarın korunmasında ve tankların periyodik olarak gerekli bakımlardan geçmelerinde büyük önem taşımaktadır.
Tam donanımlı ve profesyonel Tora ekibi tarafından gerçekleştirilen periyodik akaryakıt tank temizliğinde tüm güvenlik önlemleri alınarak işlemler titizlikle tamamlanmaktadır.


 

 

Bu haber 5120 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.